Мне без сахара• 04 мая 2014
Сколько рассматриваются дела про развод в суде
уже месяц прошел от получения ими иска и молчание
Даха-сваха• 04 мая 2014
Стаття 129. Строк проведення попереднього судового засідання
1. Попереднє судове засідання повинно бути призначено і проведено протягом десяти днів з дня відкриття провадження у справі.
4. Питання про відкриття провадження у справі або про відмову у відкритті провадження у справі суддя вирішує не пізніше трьох днів з дня надходження заяви до суду або закінчення строку, встановленого для усунення недоліків, та не пізніше наступного дня після отримання судом у порядку, передбаченому частиною третьою цієї статті, інформації про місце проживання (перебування) фізичної особи.
у вас есть копия иска с входящим номером? идите в канцелярию- там скажут кто судья!, у секретаря судьи можете узнать когда заседание! а вообще, чтобы не ходить зайдите на сайт - судова рада Украины, найдите свой суд и вперед)))))а может передумаете?все таки любовь творит чудеса