Бабушка-байкерша• 05 мая 2014
Подарунок
Дівчатка пдскажіть, а то вже голова болить. Скоро у чоловіка ДН хотіла з рідними скинутись і купити телефон думала айфон 4 с , почала цікавитись ніхто не рекомендує всі кажуть брати 5. Як ви думаєте який краще взяти. по грошам тагнемо на 4с а на 5 треба мені ще в борги залізити. дайте мудру пораду. дякую
Бабушка-байкерша
• 05 мая 2014
Ответ дляПусин Кукин
может с мужем посоветоваться ? вдруг он вообще какой-нибудь HTC хочет ?
знаю точно що хоче айфон