Не фонарь• 06 мая 2014
А давайте усі області переіменуєм в республіки
може комусь від цього легше буде
і проведем децентралізацію влади
що заробив - те буде істи
а дотаційних регіонів не буде
тоді кожен регіон буде старатися більше заробити
тіпа конкуренції
і проведем децентралізацію влади
що заробив - те буде істи
а дотаційних регіонів не буде
тіпа конкуренції
Не фонарь
• 06 мая 2014
причому тут поділ
мова йде про зміну назви
тема абсолютно не привязана до політики
це місцеве самоврядування і покращення життя мирних громадян
мова йде про зміну назви
тема абсолютно не привязана до політики
Зоя Жорівна• 06 мая 2014
’Думаю пора провозгласить собственную Квартирную республику и Подъездную конфедерацию квартирных республик 2-го подъезда.’
Нуждаюсь в общении• 06 мая 2014
Вы экономист
а как же пенсионеры, сфера образования, медицина и прочие
Не фонарь
• 06 мая 2014
просто я так подумала
що хоче простий народ
спокійне життя
комфорт
і можливість заробити
бо держава ніколи нікому нічого не давала і не дасть
що хоче простий народ
спокійне життя
комфорт
і можливість заробити
Парасюха• 06 мая 2014
Ответ дляНе фонарь
причому тут поділ
мова йде про зміну назви
тема абсолютно не привязана до політики
мова йде про зміну назви
тема абсолютно не привязана до політики
ну и что это изменит? и каким образом изменение названия приведет к ’покращенню життя мирних громадян’?
Ниф_ниф• 06 мая 2014
Давайте перестанем переливать из пустого в порожнее, устроили на Советчице ВР! Без Вашего ко-ко-ку-кудахтанья все решат, не переживайте!
Не фонарь
• 06 мая 2014
Ответ дляПарасюха
це контроль над свідомістю людей
проголошення завтра статусу другої державної - нічого не змінить в реалі, але в свідомості людей пройдуть зміни
це доведений факт
Не фонарь
• 06 мая 2014
Ответ дляНуждаюсь в общении
Вы экономист
ось тут має відбувати розподіл повноважень
половину - оплачує держава
половину - місцева влада
половину - оплачує держава
половину - місцева влада
ptichka_korolyok• 06 мая 2014
Ответ дляСамнешка
не-е, лучше давайте к Австралии присоединимся..там говорят хорошая погода, экономика, и вообще красиво
Мне тоже Австралия нравится:-) Мы с мужем даже выбирали: Австралия или Новая Зеландия. Пока выбор в пользу Украины :-)
Не фонарь
• 06 мая 2014
Ответ дляНиф_ниф
як ми не будемо змінювати свідомість - нічого не зміниться
нас просто затягнуть в СМІ
кожен висвітлює події по свому
отже кожен хоче бачити світ по своєму
це нормально, але вже перегинають палку
нас просто затягнуть в СМІ
кожен висвітлює події по свому
отже кожен хоче бачити світ по своєму
це нормально, але вже перегинають палку
Не фонарь
• 06 мая 2014
Ответ дляПарасюха
ооо, ну тогда точно все попрут в Харьков, Днепропетровск и Полтаву
бізнес чи працівники?
Не фонарь
• 06 мая 2014
Ответ дляЯ не Тролль
тоді з гірших регіонів будуть виїжджати в кращі
і буде капець Україні
в Німеччині цього не сталося
Своего не предлагать• 06 мая 2014
Ответ дляНе фонарь
просто я так подумала
що хоче простий народ
спокійне життя
комфорт
і можливість заробити
що хоче простий народ
спокійне життя
комфорт
і можливість заробити
СССРовна• 06 мая 2014
так на это никто не согласится. Как сейчас не слышут Донбасс, так и вас не услышут. Обзовут сепаратом, колорадом и зачистят.
Не фонарь
• 06 мая 2014
Ответ дляНиф_ниф
Верховна рада нас не чує і не почує
а з матерів починається життя
тому свідомість потрібно змінювати свою
а з матерів починається життя
тому свідомість потрібно змінювати свою
Не фонарь
• 06 мая 2014
Ответ дляСССРовна
те, що я написала - це програма кожного кандидата в президенти
то чому не почують
Сегодня я не я• 06 мая 2014
ага, а я хочу создать Народную Оболонскую республику и быть тут президентом, и плевать я хотела на выборы мэра в городе Киеве после такого
Не фонарь
• 06 мая 2014
Ответ дляСССРовна
Германия, США - поделены и что, плохо живут?
бачите між децентралізацієї і федералізацією для нас простих громадян - різниці не буде
а от федеративний устрій може спровокувати розвал країни
тому децентралізація для простого народу - це те саме, що федералізація
а для місцевої влади - це як горохом об стінку
виконавчі комітети їх невигідно, бо усі знають що ми по суті немаємо місцевого виборчого права
из желе я• 06 мая 2014
Да чего уж только области в республики?
Может сразу все города в республики переименуем.))))
Например:Броварская республика, Глевашская республика, Васильковская республика, Вышгородская республика,....
Это я открыла карту и посмотрела вокруг Киева. А уже сколько республик))))
Или может таки у всех украинцев таки хватит ума свою страну не дать ржать на части (как собаки рвут тряпку, понимаем о ком говорим))))
Вот Россия почему-то не переименовует в республики.......Наверное не хочет разрывать свою страну.
СССРовна• 06 мая 2014
Ответ дляНе фонарь
то чому не почують
а сейчас, нет, даже до захватов, почему правительство не приехали к нам? почему они не поговорили с людьми? зачем ждать выборов, следующих правителей, если можно здесь и сейчас просто упокоить народ. Вызнаете, что еще в 1994 году был референдум в Донбассе? более 80% выбрали автономию Донбасса. И это все очень красиво замяли.
Не фонарь
• 06 мая 2014
Ответ дляСегодня я не я
власне до чого я виду
певна автономія - хоч може голослівно, але комусь вигідно
і вигідно не простим людям, а тим хто бажає нею керувати
бо ні Ви ні я ні будь хто тут є , моде одиниці - змодуть брати участь в керуванні країною
але лозунг Автономія - зачіпає людей