Докладная• 08 мая 2014

Ось чому я так люблю українську мову.

movsumova• 08 мая 2014

Я такая боевая• 08 мая 2014
Баян, але актуально.
Твоя подруга• 08 мая 2014
Очень красиво написано.
автор Докладная • 08 мая 2014
мелозвучно звучить хіба ні?
автор Докладная • 08 мая 2014
Ответ дляТвоя подруга
Очень красиво написано.
правда так чудово написаний текст
Добро с Кулаками• 08 мая 2014
Коренная киевлянка• 08 мая 2014
Круто ))

автор Докладная • 08 мая 2014
За что я люблю Украинский язык
Все дети мечтают стать «большими» и только украинские дети мечтают стать «великими»…
Все девушки, выходя замуж, становятся «женами», и только украинские – «дружинами»…
А еще очень хочется, чтоб тебя не просто «любили» а еще и «кохали», чтоб не просто «понимали» а еще и «розуміли», то есть подходили с разумом, с умом…
Еще хочется жить не в окружающем «мире» а в «світі», то есть в свете…И быть не «сливками» общества (будто тебя слили), а «вершками»…вершиной общества.
И вообще, что бы ты не просто «скучал», а «сумував» и не «по мне», а «за мною».
И хочу быть не «последней», а «останньою», чтоб ты не шел по следу, а просто остановился. На мне
Обнемашечка• 08 мая 2014
Очень красиво! Только говорю на суржике. И откуда он взялся?
я самая умная• 08 мая 2014
Опля Картопля• 08 мая 2014
я вас кохаю
автор Докладная • 08 мая 2014
Ответ дляОбнемашечка
Рідко зустрінеш людину яка розмовляю суто на українській мові,багато областей і усі по своєму,от мова Закарпання для мене щось не зрозуміле взагалі)
автор Докладная • 08 мая 2014
Ответ дляОпля Картопля
я вас кохаю
Я теж вас кохаю
Обнемашечка• 08 мая 2014
Ответ дляДокладная
Особенно слово ’балакаєш’. Не розмовляєш и не говоришь. А люблю слушать, когда со мной общаются по телефону на чисто украинском.
барабанщица• 08 мая 2014
а я не люблю наш язык. В основном это суржик и режет слух.
Добро с Кулаками• 08 мая 2014
Ответ дляОбнемашечка
и я суржикомовна
живу на юге, пишу здесь по-русски, на работе по-украински, дома - только суржик, только хардкор
автор Докладная • 08 мая 2014
Ответ длябарабанщица
коли я по телебаченню слухаю як розмовляють наші по руски там лише одне ггггг і більше нічого)
барабанщица• 08 мая 2014
Ответ дляДокладная
ну, по русски это не особо слышится - разве что буквы. Слова так не коверкают.
СпайдерВумен• 08 мая 2014
Ответ дляДокладная
Правильно не ’на українській мові’, а ’розмовляє українською’.

автор Докладная • 08 мая 2014
Ответ дляСпайдерВумен
звичайно що правильно=)Я не стверджую про те що я чистокровна Українка=)
Дякую за помилки )
Бандитка Сью• 08 мая 2014
Ответ дляДокладная
Для вас не зрозуміло тому,що не з Закарпаття ви.А я так.І хоть не завжди схвалюю наш суржик але розумію що це така собі Закарпатська автентичність.Тут кожен район розмовляє по своєму.І навіть люди із сусідніх сіл можуть не порозуміти один одного.У нас живуть і угорці(мадяри або шваби),і ромуни,і цигани із різних куточків України люди живуть.От і виходить такий суржик.І по тому як розмовлює людина можна визначити з якого вона району,а подекуди і села.Я тут народилася але і мене інколи ставлять у ступор слова.Одного разу прийшла одна жінка і попросила їй подати ШТОКЕРЛИК,а я стою очима кліпаю і не розумію,що вона від мене хоче.Виявляється табуретку))))
автор Докладная • 08 мая 2014
Ответ дляБандитка Сью
От я через те і кажу що мова у вас Мадярська ,ми були там з чоловіком то я взагалі нічого не розуміла що люди кажуть,дуже швидко розмовляють і по своєму)
Бандитка Сью• 08 мая 2014
О,як мені подобається мій нік))))
автор Докладная • 08 мая 2014
Ответ дляБандитка Сью
О,як мені подобається мій нік))))
мені теж
СпайдерВумен• 08 мая 2014
Ответ дляДокладная
Дякую за помилки )
Років 15 назад філологи мене поравили, тепер Вас поправила.
Головне, що Ви намагаєтесь розмовляти і писати українською.
У мене сім’я російськомовна, бо чоловік неукраїнець((
СпайдерВумен• 08 мая 2014
Ой, мабуть, правильно ’виправили’)))
автор Докладная • 08 мая 2014
Ответ дляСпайдерВумен
Інколи пишу текст не перечитую те що відправляю,коли читаю сама знаходжу багато помилок,але нічого в нас в у Львові така є своєрідна мова)Нічого з цим не поробиш)
автор Докладная • 08 мая 2014
Ответ дляСпайдерВумен
Ой, мабуть, правильно ’виправили’)))
мабудь
ПешитеБесАшипок• 08 мая 2014
Ответ дляОпля Картопля
я вас кохаю
ох и знатоки мови

кохання подразумевает под собой физический процесс.
Бандитка Сью• 08 мая 2014
Ответ дляДокладная
Ні не мадярська а скоріш швабська.Закарпаття довгий час було під Австро-Угорщиною і дуже багато швабів жило тут.Та і зараз їх багато.І дуже багато слів мають спільні корені із німецькою.Але у великих містах(ну для нас вони великі)наприклад у Мукачеві та Ужгороді здебільшого розмовляють на російській.А ще дуже велика частка на угорській.Є такі села де українську не розуміють.Хоча якщо чесно просто не хочуть розуміти.І те саме з ромунською.І на мене взагалі дивляться як на інопланетянку коли розмовляю українською.Навіть чоловік передражнює.