Гербалайф и Ко• 12 мая 2014
допоможіть консультацією
Мати моя взяла два кредити у різних банках.....не сплачує нічого,зарплата в неї мала.Я про це тільки дізналася.....(разом десь 10000)
Мене турбує питання,чи може суд описати дім,я хвилююсь,що я з дитиною залишуся без даху над головою. Або,що за це грозить? Позика без поручителів.....(надрабанк і приват)
Будинок оформлений на неї,я з дитиною прописані.Кредит не підзаставу...
Дякую за максимальну консультацію
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 12 мая 2014
Ответ для@nnet@
идите в банк и договаривайтесь с ними, можно и каникулы брать, а если ничего не делать, не посмотрят на прописанных
простите,Вы сотрудник банка?Ищу совета