Паравозик• 15 мая 2014
Що подарувать мамі???
В мами скоро день народження. 55 років. заздалегідь планувалось велике святкування, але недавно помер батько (неочікувано, не хворів, словом досі всі відійти не можем, мама в першу чергу, вони майже 30 років прожили разом). ясно що святкування відмінилось взагалі. не знаю що їй подарувать і як це зробить щоб ще більше не загострить ситуацію.
дівчата прошу не язвить, а дільних порад. дякую.
Уси-пуськи• 15 мая 2014
спа-салон абонемент, или просто сами сделайте фильм семейный, добрый из фото, подберите музыку приятную к нему.
Паравозик
• 15 мая 2014
Ответ дляУси-пуськи
фільм точно не варіант -думаю ще зарано, в неї будь-що пов’язане з татом визиває сльози, на стільки що потім не можем її заспокоїти.
щодо спа тоже думала, але не впевнена, що кудись її заставлю піти((
вона якщо з нами (точніше навіть не знами, а з внуками, то хоть якост переключається), а якщо десь сама, то хіба на роботу, і то з сльозами - вони з батьком по роботі перетинались - все нагадує.
Из Хацапетовки• 15 мая 2014
может вашей маме и рано, но устройство очень нужное, особенно если есть проблемы со здоровьем
Паравозик
• 15 мая 2014
думала може інтернет їй провести - вона в мене дуже любить щось вибирати, купувати і тд. А так на роботі не на всі сайти є достіп - да і роботи хватає. але тут же прийде хтось його установлювати - ми з чоловіком не знаєм, що в батька де лежить (інструменти маю на увазі) - щось попросять - знов буде розстраюватись. а без неї я до них до дому якось не привикла заходить.
Паравозик
• 15 мая 2014
Ответ дляИз Хацапетовки
не відкривається в мене ссилка(
litylechka• 15 мая 2014
я тут уже окму-то советовала))) наша мама ОЧЕНЬ ДОВОЛЬНА фотокалендарю с внуками)
Паравозик
• 15 мая 2014
Ответ дляlitylechka
доречі над цим треба подуумать, ідея доволі цікава, дякую.
litylechka• 15 мая 2014
Ответ дляПаравозик
fotokniga.ua
ми там робили
недорого і якісно)
ми там робили
недорого і якісно)
Из Хацапетовки• 15 мая 2014
Ответ дляПаравозик
не відкривається в мене ссилка(
у меня работае,может так
Aroma-Dreams• 15 мая 2014
Предлагаю оригинальную парфюмерию)Бесплатная доставка. . ua/!! У нас акция пробник в подарок!
Паравозик
• 15 мая 2014
Ответ дляИз Хацапетовки
у меня работае,может так
да вже відкрилось, але думаю нам не підійде, мама може образитись за те що її бабусею називають, вважає що ще дуже молода))
Пошаманю• 15 мая 2014
Сочувствую, Автор, сейчас ничто не будет в радость Вашей маме, но идеи есть такие: если мама живет отдельно от всех, то, может, подарите ей собаку, не так тоскливо будет одной; если с внуками переключаться, то, может, купите ей путёвку в санаторий с внуками, только одну не отпускайте.
Паравозик
• 15 мая 2014
Ответ дляПошаманю
ідеї хороші, дуже дякую. але собака є, а от відпочивати з внуками треба буде на літо відправить - в мами на відпустку записуються завчасно ( держустанова).