Подумывающая• 24 мая 2014
допоможіть знайти духи, незнаю назви, чорно біла упаковка
Дуже подобається запах, сьогодні була в Єві і похожий запах знайшла , і знов забула назву, коробка чорно-біла, дуже освіжаючий запах, та й ще з могот дитинства, чоловічі духи також такі є, В кінці словл на М починається
Подумывающая
• 24 мая 2014
Ответ дляДоманская Лана
Gian Marco Venturi наверное эти)
Вони , цей запах мені з дитинства подобається, можете знаєте в кого можна купити тут
Доманская Лана• 24 мая 2014
Ответ дляbozzo
у меня есть в тестере,оригинал.Есть и не в тестере 15, 30,50,100 мл обращайтесь!
Подумывающая
• 24 мая 2014
дякую дівчата за допомогу, понюхала в космо вентурі чоловічий не сподобався, хоча від мужчин чую такий запах, допоможіть знайти