Капуста Маша• 28 мая 2014

Що мені придумать?

Дівчата, що мені зробить, щоб і дітям зручно, і місця багато не займало, і не дуже дорого.
в діток дівчинка 4р, хлопчик 2 р. своя окрема кімната. в ній є шафа для одягу( але так як виховую в дітях самостійність - медлі намагаюсь підбирать такі, щоб вони самі могли брати і зложувати свої речі), ліжка, драбина (типу ігровий уголок).
Проблема наступна - немає куди складать їх іграшки - все що придумала - якісь відкриті полички висотою до 1,2, але не можу нічого подібного ніде знайти.
що можна придумать?
вибачте за нечіткі формулювання, і всім дякую за поради і ідеї.
автор Капуста Маша • 28 мая 2014
1,2 метри

Губной рояль• 28 мая 2014
купите игровую консоль в виде сундука.... они есть и как машинки)
Inna Medvetska• 28 мая 2014
в нас дома іграшки в прозрачних лотках великих з кришками, все посортовано і видно що де лежить. може і вам щось подібне зробити. купувала лотки в епіцентрі
Солнечный зайчик• 28 мая 2014
У нас вот такие сундучки)) они ездят и малыш путешествует с ними)
автор Капуста Маша • 28 мая 2014
Ответ дляInna Medvetska
дякую за ідею, доволі цікаво
автор Капуста Маша • 28 мая 2014
Ответ дляСолнечный зайчик
з іграшками сина могло б підійти, а от в доці дуже багато різних ігрових наборів - от на приклад коники, їх будинок, речі і тд; ляльки і їх одяг, посудки різні - словом не хочу щоб все було в перемішку, бо потім дуже важко знайте діткам те що щукають. і ще доця дуже любить, щоб все поскладувано, для кожної навіть найменшої речі своє місце.
Солнечный зайчик• 28 мая 2014
Ответ дляКапуста Маша
Мы еще пока не доросли до такого
Тут мы еще не советчики)
tolyu• 28 мая 2014
а у нас така штука, може 2-3 таких купити , вони дешеві.
автор Капуста Маша • 28 мая 2014
Ответ дляtolyu
теж доволі цікаво. а я навіть про таке і не думала. ДЯКУЮ.

tolyu• 28 мая 2014
Ответ дляКапуста Маша
це ИКЕА подивыться. класна річ
автор Капуста Маша • 28 мая 2014
Ответ дляtolyu
це ИКЕА подивыться. класна річ
да, я вже їх знайшла.
АсобеннАя• 28 мая 2014
Ответ дляКапуста Маша
Если места нету,то можно под кроватями сделать выдвижные ящика на роликах,которые будут полностью закрывать пространство под кроватью,что-бы пыль не накапливалась.Но и что-бы можно было выдвинуть полностью,что-бы прибраться.