Дона Ко Ко• 30 мая 2014

Намалюйте будь ласка гарний , якісний постер на сітілайт для реками кафе

Прохання до дівчат ,які мають досвід в цій справі і крім технічної роботи могли б ще надати практичні поради.
Бо мені дещо важко сформулювати побажання .

розмір 100 дпі (можливо латиною) 1200мм х 1800 мм

Є кілька альбомів з фотографіями інтерєру та страв

http://vk.com/albums-64372196

https://ru.foursquare.com/v/жирандоль-тернополь/52...

карта http://vk.com/album-64372196_185399536 ,лого http://vk.com/album-64372196_0

макет фірмової візитки ,додам ще інший варіант ,який мені більше подобається через кілька хвилин ,чекаю щоб скинули його мені на скайп.

Буду дуже вдячна і опачу по тарифу, якщо хтось візьметься виконати замовлення професійно та якісно.Потрібно на початок наступного тижня.
Проработник• 30 мая 2014
Однажды я откликнулась на такую же просьбу, делали девочке. Она отвечала на отосланные варианты, вносила поправки, изменения, когда отправили конечный готовый вариант - девушка пропала, так и не ответив ничего, на наши письма не отвечала, получается просто развела.
Это я пишу тем, кто возьмется за эту работу, что может быть и развод)
Проработник• 30 мая 2014
Автор, я думаю это Вас не касается, у Вас хороший рейтинг и отзывы, это я так, на всякий случай.
Курочка• 30 мая 2014
а вы предоплату даете за работу?
автор pollyteika • 30 мая 2014
Я зараєстрована тут з 2009 року ,ціную свою репутацію і на копійки не збираюсь міняти .
Можна працювати по передопаті ,покажіть будь ласка свої попередні роботи.
автор pollyteika • 30 мая 2014
Ответ дляПроработник
О,дякую )
автор pollyteika • 30 мая 2014
Додаю інший макет візитки
Оно само купилось• 30 мая 2014
Ответ дляПроработник
хотела бы отметить следующее: за такую работу, как и за любую другую (или товар) банально берется предоплата. и это знает любой, кто этим занимается. а кто не занимается, думаю, автору и не нужен. так что ноу проблем )
автор pollyteika • 01 июня 2014
Дівчата поясніть будь ласка як бути ,якщо те що тобі малюють не влаштовує .
Виходить по передоплаті дизайнер отримує гроші за свою роботу ,а замовник залишається ні з чим.
mareva• 02 июня 2014
Автор темы - непорядочный и хамовитый человек. Ирина, я не стала портить вашу красивую гостевую, пятно на совести хуже. А тем, кто занимается дизайном, хочу сказать следующее: предоплата в случае с этой особой не поможет. Будете ублажать ее неопределенные желания, которые она сформулировать толком не может, а потом еще выслушаете, какой вы непрофессионал и как она жаждет свои деньги обратно. И получит их, потому как с такими лучше не связываться. Поэтому еще вопрос кто остается ни с чем. НЕ связывайтесь, она чужой труд не ценит, а все слова про репутацию и прочее - к сожалению, просто слова.

на случай, если удалит темку со своего аккаунта, ссылка на продавалку https://www.kidstaff.com.ua/allusertems-65432.html
mareva• 02 июня 2014
Ответ дляПроработник
вы даже не представляете, насколько оказались правы
развод тоже бывает разным
автор pollyteika • 03 июня 2014
Маряна, я не вимагала у вас гроші, я оплатила вам за два банера.
Ви мені миттєво , не дочекавшись фото візитки в кращій якості , не зрозумівши і не допитавшись який фон з горошками я мала на увазі(хоча в змісті вашого оголошення була мова про якусь анкету, я її попросила, але так і не отримала) видали на гора два варіанта,які мене кардинально не влаштували.
Далі знову не дочекавшись листа на пошту з необхідним матеріалом ,який до вас ніяк не доходив видали ще два варінта з несиметричною рамкою ,буквально за кілька хвилин.
Коли і це мене не влаштувпло , запропонували доплатити зі словами , що ми можемо ще довго експерементувати, але ви переконані на 99 відсотків що я всеодно повернусь до вашої найпершої пропозиції.
Це мені дало зрозуміти, що ви самі визнаєте , що нічого кращого або не здатні зробити, або не маєте бажання.Тому я відмовилась і попросила повернути мені кошти, скільки вважаєте за потрібне!!!так як оплачено було за два банера, а за другий ви поки не брались.
Я не збираюсь видаляти темку , мені не соромно, якщо ви вважаєте що заробили цих 30 грн, треба було собі їх залишити, я не збіднію)
Я попросила у вас пробачення і сказала , що не ображаюсь на вас, тому що сама винна , бо розумію, що якісна , професійна робота не вартує 30 грн, і за 3 хвилини душу вложити неможливо.
Якщо ви прийшли сюди боротись за правду, то викладіть ваші роботи , щоб не тільки я могла оцінити чи такий результат праці має шанс називатись прийнятним та професійним.
автор pollyteika • 03 июня 2014
Ответ дляmareva
развод тоже бывает разным
Так як ви мене де демонстративно додали в чорний список, розумію, що ми можемо переписуватись тільки тут)
Прошу надати з нашої приватної переписки докази , що я вам хамила та вимагала гроші , бо я розцінюю це за наклеп.
mareva• 03 июня 2014
ого, как много текста. вот так бы задание расписывали.
У вас на руках осталось 4 варианта баннера и вся сумма денег (оплата была не 30 грн, но в этом тоже ваша сущность). Плюс несколько часов времени потраченных в пятницу и субботу на переписку и работу. Все что осталось у меня - это право высказать о вас свое мнение, и я им воспользовалась.
О несостоятельности меня как мастера я уже услышала от вас и не один раз, поэтому не утруждайтесь повторно. Пойдете ко второму - назначьте ему свою расценку и сразу предупредите, что туда также входит выедание мозга чайной ложкой. Всего доброго.
автор pollyteika • 03 июня 2014
Ответ дляmareva
Маряна ,от скажіть будь ласка ,вам не соромно?

вся моя ’сущность’ в тому що я попросила свого працівника перерахувати вам 70 грн ,а дійшло 69 ?)
я про це не знала ,а ви навіть не згадали ,коли ще все було добре між нами )

про ваш потрачений час на перписку зі мною я дуже шкодую ,я все чекала на анкету з конкретним запитом потрібної вам інформації ,щоб зеконими ваш час ,якої так і не отримала ,тому подумала що всі ці як ви кажете години,це у вас тільки розкачка) ,мені до речі свого часу не шкода,в мене його зараз багато і з дописів тут на які ви його не шкодуєте ,можу зрозуміти ,що вам теж)

У мене від вас на руках нічого не залишилось .Мені такий продукт ’кропіткої багатогодинної’ праці і дарма не потрібен.

тому повторюю прохання заради справедливості за якою ви сюди прийшли надати цитати з нашої з вами переписки де я вам хамила та вимагала гроші ,та всі 4 взірці вашої професійної роботи .

Маряна ,я так розумію ви хочете тут довести ,що заробили 30 грн ,а я вас кинула .
Не мала такого наміру ,тому і сказала щоб ви повернули стільки грошей скільки вважаєте за потрібне з перерахованих 69 залишили собі за свою працю.

Ви мені фиркнули і повернули все,я хотіла подякувати ,але ви мене занесли в чорний список.
Після чого прийшли сюди розказати яка я погана,з чого я розумію, що залишились чимось незадоволені .
Тому перерахувала вам щойно 31 грн назад ,щоб ви бодай не подумала що в мене така підла сутність,якщо до вас дійде тільки 29 ).
не хочете приймати ,віддайте бідним
щасти вам )