сама себе прекрасная• 01 июня 2014
Подарок мужчине на 60 лет у которого все есть до 1000 гривен.
Посоветуете? Не экстремал, человек со вкусом, не курит, из хобби только велосипед)))
Только не одежда.
Шмоточницаца• 01 июня 2014
например
цены не мониторила, открыла первую попавшуюся ссылку, возможно есть что-то интереснее и дешевле. Только к нему наверно нужно бутылочку чего-нить...
я теж у такій ситуації, татові весь час складно підібрати подарунок
дуже добре сприйняв подарунковий сертифікат на політ на літаку з інструктором, подивіться у напрямку вражень у подарунок
фото у вигляді картини і подібні речі - може бути трошки моветон, аля Пшонка
ікона? не знаю. людина, у якої ’є все’, не оцінить предмет мистецтва на суму дешевше 1000 грн, але це імхо.
сама себе прекрасная
• 01 июня 2014
Ответ дляТамара
После точно такого подарка мужу и отказа от него в др из-за страха, не хочу сюрпризов))))
Ответ длясама себе прекрасная
тоді можливо щось кулінарне? торт від відомого кондитера? або щось із гаджетів? навушники?
щось від епл? типу
або їхні міні-плеєри, якщо людина спортом займається, зручно для бігу
або браслети, які рахують калорії, тиск, швидкість, кількість кроків? (забула, як вони називаються, відома штука)
щось від епл? типу
сама себе прекрасная
• 04 июня 2014
Ответ дляТамара
о, до речі - вишиванку!
Спасибо! Ее и заказала