Может кому-то выдали бесплатно на работе билеты на новогоднюю ёлку ,и вы передумали идти я судовольствием обменяюсь на свои обявления
melani_mum• 19 декабря 2012
можу подарувати квиток на ялинку в ігроленд в караван на 2 січня. Ми його безкоштовно отримали в каравані роздавали, а піти не зможемо, бо їдемо з міста.
melani_mum• 19 декабря 2012
можу звичайним листом укрпоштою вислати на дом. адресу, через 2 дні отримаєте, або якщо вам зручно, то на Виноградарі можу особисто віддати.