малому рік бюджет до 500гр, щоб спереду був фіксатор щоб не перевенутися, і щоб коли їде не шуміла дякую
Златослава26• 07 июня 2014
Что бы не шумела нужны резиновые колеса! А что за фиксатор спереди нужен? Просто я сама озадачена выбором машины..
Ответ дляЗлатослава26
Цитата:
Что бы не шумела нужны резиновые колеса! А что за фиксатор спереди нужен? Просто я сама озадачена выбором машины..[/cit
це кусок пласмаси \спереду під рулем щоб вона не перекинулася, якщо надавити вперед на руль
Ответ дляЗлатослава26
https://www.kidstaff.com.ua/tema-9555632.html
я думаю шось таке може але ще вагаюся