Котик-Пупсик• 10 июня 2014
Подскажите, кто разбирается в законах
Слышала, что есть такой закон или статья по которой работающий пенсионер при увольнении не должен отрабатывать 2 недели. Всем спасибо!!!
Трахтибидох• 10 июня 2014
смотря какую причину увольнения он укажет. Если увольнение по выходу на пенсию, то не должен, если просто по собственному желанию, то должен. Но можно указать и другие уважительные причины, например в связи с выездом из города, тогда тоже отрабатывать не нужно.
Працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною-інвалідом; догляд за хворим членом сім´ї відповідно до медичного висновку або інвалідом I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.
Ст.38 Кодексу законів про працю України
Нужно в заявлении указать причину - невозможность продолжать работу в связи с выходом на пенсию.
Ст.38 Кодексу законів про працю України