сиджу вся в шоці
ну не хотіла я брати прогулку б.у! не хотіла((((!!! от чого слухати подружок було???!!
а тепер потративши 491 за коляску з пересилкою+100 дорога машиною(бо продавець підвів з відправкою), сиджу і плакати хочеться((
слова в об’яві
Продам коляску СИНЬОГО КОЛЯРУ в ідеальному стані,без ніяких дефектів з чехлом на ніжки,дождевик великий який накриває всю колясочку та в подарунок віддам сумку маленьку яка шилась до колясочки. Коляска не важка.
ЦІНУ ЗНИЖЕНО 400грн.!!!!!!!!
я перепитала за пересилку, поставила бронь, проплатила зразу як отримала номер рахунку!
а сьогодні отримала і в шоці((( де той ідеальний стан????!! колеса потерті з якимись шурупами, іржа біля тормозів, потертості по всій рамі, подерта підніжка і столик дитячий( грязна, в пилюці, дощовик грязнючий, поцвів, а корзина знизу взагалі продерта!! як так можна обманювати((((
видно на продаж поставили і каталися собі поки не відправили...
помити я її помила, але все те видно(( тому в приваті прошу повернення!
ваша думка??
фото з оголошення нижче.
слова в об’яві
ЦІНУ ЗНИЖЕНО 400грн.!!!!!!!!
ваша думка??
фото з оголошення нижче.
Результат:
вже голосів:
146 (75.65%)
так, повернути за її рахунок!
47 (24.35%)
це не дефекти, вона в ідеальному стані!
Ответ дляPANI.MARINKA
Автор а Вас не насторожила дата в углу на её фотографиях?
я на дату не дивилася.. прочитала відгуки, рейтинг не малий. от і повірила..
Ответ дляFIRST
Автор, как дела у Вас? Объявился продавец?
ні, немає, в онлайні була але смс не читає.
Ответ дляTrece
она сама эту коляску купила 21.03.2013. Вскоре и фотки сделала, а потом коляску убила(((
как так можно поступать - не понимаю( я бы тоже повелась на ее гостевую и отзывы - отличные ведь
ну да.. шкода що так обманули. на діалог видно йти не хоче
але в житті все повернеться до неї в рази гірше.
Ответ дляVIGRI
автор, такая коляска( только крачсная) біла у моей дочери в 2006....біла убита меньше((( наааамного меньше...требуйте возврат...в вашей коляске один плюс- ездит
їздить?? скрипить!!
щей какашки від пташки якоїсь на рамі і з внутрішньої сторони капішона були!!!!!! я вже не стала фоткати, просто змила їх водою..
Ответ дляFelicity2013
Ну и где продавец, который объяснит это безобразие, а не коляску.
https://www.kidstaff.com.ua/user-329042.html ось силка на продавця.. мене ігнорує. можливо ще хтось її запросить??
Ответ дляprosto77777
Мой вам совет, если продавец так и не откликнется, создайте завтра к вечеру (часов в 7-8) новую тему, пригласив её туда.
Ответ дляТенюшка
ок. думаєте є смисл?
Ответ дляТенюшка
Есть. Если тема попадёт в топ и подключится достаточное кол-во опытных советчиц, продавцу мало не покажется)))
Только не отключайте анонимов в новой теме.
И ещё - в самом начале выложите СВОИ фото, а не фото продавца.
ок. дякую за пораду.
Ответ дляТоптунша
Автор а попросить дополнительные фото? Простите но если вы покупаете вещь то д.б. полностью уверенны в её идеальном состоянии, хотите ракурс коляски конкретный так и указывайте продавцу! Хочу фото ближе .... А то 5 фото и всё! меня бы это смутило!
я вже писала. повелася на відгуки і не думала що людина здатна так обманути!(