Помогите, плз, определиться с размером мужских зимних сапог. У сына длина стопы 26,7см. Спасибо
Успокойся_Успокойся• 20 июня 2014
німецькі розміри цієї марки відповідають українським. єдине зауваження - вони трохи об’ємні (на повну ступню чи високий під’єм ноги) за рахунок цього великомірні. якщо Ви в Києві, на правому березі є магазинчики з таким взуттям на Мельникова, на В.Василевської ’Взуття для кожного’ і на лівому ’Вельвет’ на Позняках - можна приїхать примірятись до свого розміру.