Пургену мне• 24 июня 2014
Девочки, а декретные не отменяли?
Вроде соц пособие по родам отменили(дородовые)-это к декретным с работы относится или нет? Может кто в курсе?
парИла я парИла• 24 июня 2014
вот и я понять не могу.
Получала на дочь 900 с чем-то и на сына 130.
Отменили обе выплаты или нет?
ПРодавашечка• 24 июня 2014
Ответ дляпарИла я парИла
вот и я понять не могу.
Отменили обе выплаты или нет?
дородовые не знаю , а то что вы получаете на сына и на дочь не отменили
парИла я парИла• 24 июня 2014
Ответ дляserheevna
Відмінили допомогу по догляду до 3 років, 130грн і по доходах.
Тоеть на дочь буду получать около тисячи, а на сына 130 нет. Да?
парИла я парИла• 24 июня 2014
Ответ дляserheevna
Ви отримуєте на дочку допомогу по народженню? То іі і будете отримувати, а 130 і перерахунок тих 130 по доходах відмінили.
Так. Зрозуміла. дякую.
Дівчатка, не відмінили! Постанова КМУ від 25.06.2014 № 208 ’Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім´ям з дітьми’ :
“Допомога при народженні дитини, яка народилася після 30 червня 2014 р., надається у розмірі 41 280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10 320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами.
Для осіб, у яких закінчився строк виплати допомоги при народженні першої дитини, яка виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців призначається допомога до досягнення дитиною трирічного віку в розмірі 130 гривень.”.
Якщо жінка народила дитину до 1 липня 2014 року, виплати допомоги при народженні залишаються колишніми.