Лень гуглить• 27 июня 2014
підскажіть як перевести гроші через приват24 на картку ощадбанку?
Кэрри Брэдшоу• 27 июня 2014
Надо знать реквизиты Ощадбанка ...и в разделе услуг выбирать - перечисление по Украине ..
ПриватБанк• 27 июня 2014
Доброго дня!
Для переказу на карту іншого українського банку рекомендуємо використовувати меню
’Всі послуги’ - ’Платежі’ - ’По Україні’. Регламент зарахування платежу до 3-х банківських днів.
З повагою, ПриватБанк.
ПриватБанк• 27 июня 2014
Ответ дляЛень гуглить
а які реквізити ощадбанку?
Для уточнення реквізитів Ощадбанку зверніться безпосередньо в службу клієнтської підтримки цього банку або відвідайте офіційний сайт. Вам нададуть відповідь.
З повагою, ПриватБанк.