Ще з цiкавого Кто из Авдеевки Донецк. обл. ? Девочки, у вас тихо? Жить можно? +1 Наки!Родители, вы считаете что учитель должен научить ваше ленивое чадо? +328 В Киеве опять митинг +125 Арестович шокировал прогнозом по Украине. +20 Почему молчит президент? +106 Чому нема теми про бунт людей проти ТЦК у Львові? 08.07 +39 Голос народу. +11 Поясніть, чому з картонками не можна вийти за підписання Миру? Перемирʼя? +302 ГОЛОС І ДУМКИ НАРОДУ в соціальних мережах. +17 Після потрапляння в тцк ... +13
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Задрало это все.6+1516 Капец, предстоит лететь в Нью Йорк одной3+873 Как поставить в высотку буржуйку?3+843 Бачили вже, що робить українська влада?3+703 Уявімо, ваша зарплата 35 тисяч. Як ви її розподілите? Багачки не заходьте4+544 Киевляне будут замерзать2+522 Хитрожопая парковка или как пары..2+482 ещё
Сейчас читают! Бачили вже, що робить українська влада?3+843 Від якого чоловіка ви б ніколи не народжували?+571 Польські продукти, думаєте правда?+461 Задрало это все.6+426 Чи пробачили ви своїх батьків (тат)?+371 Уявімо, ваша зарплата 35 тисяч. Як ви її розподілите? Багачки не заходьте4+304 Киевляне будут замерзать2+272