Тамада - людина , яка може як зіпсувати свято , так і його виправити !Оскільки моє весілля відбудеться у столиці , а знайомих у мене тут мало , які могли б порекомендувати достойного , елегантного , тактовного ведучого , який зможе розважити інтелигентну публіку і за 40 і за 20. звертаюсь до вас , інтернетної аудиторії . ПОДІЛІТЬСЯ ДОСВІДОМ І КОНТАКТАМИ . Не шукаю, аби дешевше , але і 12 тисяч віддавати вже якось не хочу. Шукаю тамаду з музикантами . Хто знає пишіть
У меня есть очень хороший ведущий. Работает на разную публику, работу свою делает на на 1000%. Вел мою свадьбу, и все свадьбы моих друзей. , это ссылка на него в Vk, и номер 093-095-59-55 Алексей. Если будете звонить скажите, что он Анны Авдишевой. Удачи Вам, найти хорошого ведущего, это залог успеха проведения свадьбы.
Выглядит прям как реклама