Патика-мотика• Изменено 15 декабря в 01:33
Розлучення після 17 років шлюбу. Мені майже 40
Добрий вечір , шановні порадниці !
Хто розлучився з чоловіком після довгих років шлюбу , в віці 40 + ? Як склалося ваше життя ?
Зараз на порозі розлучення, я ініціатор. Останній рік не відчуваю підтримки, турботи , любові зі сторони чоловіка. Хоча пройшли багато разом. Народили трьох дітей ( 16, 12 і 1.5 ).
Важке поранення восени 22 , довга реабілітація і коли нарешті стан чоловіка покращився, почалася агресія до родини , не задоволення , постійні претензії . Хоча вдома завжди порядок у всьому.
Мені це набридло і я запропонувала пожити якись час окремо ( це було влітку) . Чоловік був проти, життя разом ставало все нестерпнішим. Помітили навіть діти, коли тата немає вдома, всі в гарному настрої, все добре, як тільки приходить, всі затихають, бо з порога вже починається незадоволення всім.
Пропонувала звернутися до психолога, почати якесь лікування, чоловік все відхиляв. Заспокоювало його тільки пиво ввечері ( іноді вино/коньяк) і марихуана. Якщо вихідний, то курив траву зранку, потім в обід і також ввечері 🥹.
Коли курити було нічого і з грошима було не густо, з´являлася агресія.
Багато всяких моментів, але без фізичного насилля ( слава Богу).
Останнім часом почав обзивати при дітях поганими словами.
З 7 листопада ( річниця весілля) живемо в різних кімнатах.
Нам добре, коли його нема вдома, якби сумно це не звучало.
Розумію, що далі жити так не хочу , це не життя.
Якщо влітку ще розглядала варіант пожити окремо і переглянути своє відношення один до одного, то зараз все зайшло так далеко, що впевнена в тому, що не хочу продовжувати ці стосунки далі.
Я тягнулася їх так довго, скільки могла. Більше не можу. В голову приходять іноді такі думки , що розумію, що або я його , або він мене. Не хочу чекати цього, бо буде біда.
Більше всього шкода молодшу доньку, вона за татом дуже сумує , вона ще маленька і постійно тягнеться до нього , а він до неї. До старшої доньки у нього постійні претензії. Донька мене підтримує, син захищає батька, хоч і не згоден з його поведінкою.
Живемо в моїй квартирі ( у чоловіка є невеличкий будиночок від померлого батька , в якому він жити поки не хоче, але йому є куди піти, не на вулицю) .
Вибачте за сумбур.
Цікаво , як склалося ваше подальше життя? Чи ви щасливі тепер ?
Дякую
Вибачте за сумбур.
Дякую
Ответ дляМerida
Автор живёт с ним в одной комнате. Ей даже нельзя не видеть его. Как не реагировать еа агрессию, которая будет от него идти?
смотрите есть методы с которыми работают давно
нужно учится не быть контейнером эмоций
отделить ответственность за его эмоции - это его дело
ее дело - ее состояние
я занимаюсь этим сейчас это не психология, это работа с системой
помогаю парам которые разводятся, в неопределенности что делать, после развода женщинам, в период разводов сохранить себя, нервы, я искала это 10 лет
короткие консультации четкие советы, практические решения
нужно учится не быть контейнером эмоций
ее дело - ее состояние
Ответ дляtinavk
нужно учится не быть контейнером эмоций
ее дело - ее состояние
нужно учится не быть контейнером эмоций
ее дело - ее состояние
Ну какие отделить? Если ей в голову прилетит, пока она будет учиться не быть контейнером эмоций
Ответ дляМerida
автор говорила что он бьет ее ?
кому нужно тот ищет выход
все равно нужно учится держать и восстановить себя, даже если он прямо сейчас уйдет, все равно общение, качели
кому нужно тот ищет выход
Душа компанії• 18 декабря в 16:35
Ответ дляПатика-мотика
Ви думаєте, я його питаю де він її бере ?
Він що без вас все робить?
То може там коханка вже поруч є
Душа компанії• 18 декабря в 16:37
Ответ для75В
Під контролем 24 на 7 ?
Ну-ну замовте
Яким контролем?
Замовляють ,мені розповідали люди,що безпосередньо на війні
75В• 18 декабря в 23:16
Ответ дляДуша компанії
Яким контролем?
При чому тут війна ? В нас її майже не відчутно
Куди замовляють ? Як доставка ? Людина під контролем постійно
Але, то таке
Вже знаю діагноз є
То не наркотики
Але, то таке
Вже знаю діагноз є
То не наркотики
Патика-мотика
• 19 декабря в 15:21
Ответ дляДуша компанії
Він що без вас все робить?
То може там коханка вже поруч є
Що саме без мене все робить ?
Я ж не хожу за ним скрізь. В мене маленька дитина, я зазвичай вдома, займаюсь дітьми і хатній справами
Патика-мотика
• 19 декабря в 15:23
Ответ дляКумедний ґудзик
Автор, как ваши дела? Отпишитесь, уже что-то предприняли?
Поки вме те саме. Чоловік пообіцяв вести себе добре , поки тримається. Я стараюсь одразу виходити з приміщення, якщо він починає знову свої претензії. Не хочу псувати собі настрій .
Кумедний ґудзик• 19 декабря в 15:47
Ответ дляПатика-мотика
Я вас понимаю, очень нелегко как минимум морально остаться одной с тремя детьми. Главное чтобы он не буянил, и деньги зарабатывал. Старайтесь жить для себя, а там видно будет. Окончательное решение должно быть принято вами, и без советчицы. Но мужики все глобально гавно и ненадежные.