Настенные трусы.• 15 июля 2014
Хто завагітнів при прийомі оральних контрацептивів???
В кого таке було, пропускали таблетку???
коли взнали, що вагітні ( в смислі під час затримки чи ще швидше при прийомі Ок???
в мене тест показав дуже бліду полоску, до кінця упаковки ще 5 таблеток з сьогоднішньою. Болить низ живота, більше справа болить. Боюсь щоб не було позаматкової. дзвонила до лікарки, скзаала завтра зранку здати ХГЧ в синево, але наїхіла на мене, що я напевно пропустила таблетку або тест поганий купила, що не може такого бути при прийомі Ок(
Настенные трусы.
• 15 июля 2014
Ответ дляНа привозе
Так а пропускали?
не пропускла ні разу, але було, що на пів години пізніше випивала
На привозе• 15 июля 2014
Ответ дляНастенные трусы.
Нет, полчаса это немного.
Может, антибиотики параллельно? Или упаковка первая не с первого дня месячных? Вообще довольно странно.
Настенные трусы.
• 15 июля 2014
Ответ дляНа привозе
Нет, полчаса это немного.
Я монурал випила була, бо цистит був, може це він послабив дію таблеток??
На привозе• 15 июля 2014
Ответ дляНастенные трусы.
Может быть... :( Я тоже им спасаюсь, но это антибиотик и тогда барьерные методы нужны (презерватив или колпачок).
Пусть все будет у вас хорошо!
Настенные трусы.
• 15 июля 2014
Ответ дляНа привозе
Пусть все будет у вас хорошо!
Дякую, та я читала інструкцію до монуралу, нічого про взаємодію з Ок не писало, а про інші атибіотики не знала, що вони знижують ефективність Ок
Мейк-ап форева• 15 июля 2014
Я забеременела во время приема. Полоска проявилась еле заметная позже указанного времени, увидела я ее на след.день. Побежала еще за 2 тестами .И да , показала 2 полоски. Потом к врачу.Таблетки не пропускала,но тоже иногда не вовремя пила.
На привозе• 15 июля 2014
Ответ дляНастенные трусы.
В инструкции к ОК описано подробно очень, у меня целая простыня аннотации.
На привозе• 15 июля 2014
Ответ дляМейк-ап форева
А потом, как беременность проходила?
Настенные трусы.
• 15 июля 2014
Ответ дляНа привозе
в мене також, але на рахунок антибіотиків пише тільки таке:
Контрацептивная защита снижается при приеме антибиотиков, таких как ампициллины и тетрациклины. Механизм этого действия не выяснен. - See more at:
а в монуралі діюча речовина – фосфомицин
На привозе• 15 июля 2014
Ответ дляНастенные трусы.
Я знаю, часто на нем и на ОК, гинеколог, зная проблему, всегда параллельно напоминала мне предохраняться.
Мейк-ап форева• 15 июля 2014
Ответ дляНа привозе
А потом, как беременность проходила?
Очень переживала,конечно. Но все хорошо было
Настенные трусы.
• 15 июля 2014
Ответ дляМейк-ап форева
І я надіюсь, що все буде добре
На привозе• 15 июля 2014
Ответ дляМейк-ап форева
Вот и хорошо, что в темке автора написали.
Настенные трусы.
• 15 июля 2014
Ответ дляНа привозе
Дякую, мені трошки спокійніше.
Настенные трусы.
• 15 июля 2014
Ответ дляМейк-ап форева
от я думаю, чи пити ще сьогодні ярину, чи кидати. Завтра зранку йду здавати в синево ХГЧ, але як поступити з останніми таблетками, до кінця циклу разом з сьогоднішньою 5 шт.