Морковна• 16 июля 2014
Потрібна порада
Мами, як правильно замінювати годування. Нам 8 міс. Їсть на сніданок кашу 160г, на обід пюре з м"ясом 150-170г, фруктове пюре 40-50 гр. Кожного разу догодовую грудьми. Питання: До якого віку догодовувати грудьми, і як правильно замінювати догодовування? Чи потрібно замість грудей давати компот, воду тощо?
Летчица• 16 июля 2014
если ввели хоть что то кроме молока,то вода уже обязательна.До года докармила днем,с года до 1,5 лет только вечернее,ночное(1раз)и утреннее грудное кормление