Головная• 23 июля 2014

3-е деток Заберут мужа по мобилизации или нет???

Галябалована• 23 июля 2014
А если 45 лет, заберут?

автор Головная • 23 июля 2014
Только что нашла:
Указ Порошенка в ВР утвердили,а основывается он на многих законах,принятых ранее(закон о военной службе,о мобилизации и т.д....).Так вот 20 мая господин Турчинов внес коррективы в эти законы,касающиеся мобилизации(ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації).
Из этих изменений самое важное для нас,жен,матерей-это список категорий,не подлежащих мобилизации.Особенно это касается многодетных,у которых меньше 5-ти детей(как раньше указывалось).
Під час дії особливого періоду з військової служби звільняються військовослужбовці:
1) під час проведення мобілізації:
а) жінки, які мають дитину (дітей) віком до 16 років, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу;
б) за станом здоров’я - на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби в мирний час, обмежену придатність у воєнний час, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу;
в) у зв’язку з позбавленням військового звання в дисциплінарному порядку;
г) у зв’язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, яким призначено покарання у виді позбавлення волі, обмеження волі або позбавлення військового звання;
ґ) через такі сімейні обставини або інші поважні причини:
виховання матір’ю (батьком) - військовослужбовцем, яка (який) не перебуває у шлюбі, дитини або кількох дітей, які з нею (з ним) проживають, без батька (матері);
утримання матір’ю (батьком) - військовослужбовцем, яка (який) не перебуває у шлюбі, повнолітньої дитини віком до 23 років, якщо вона (він) є інвалідом I чи II групи;
необхідність постійного стороннього догляду за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, що підтверджується відповідним медичним висновком медико-соціальної експертної комісії для осіб віком понад 18 років чи лікарсько-консультативної комісії для осіб до 18 років;
наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей;
д) у зв’язку з проведенням організаційних заходів у порядку, визначеному Генеральним штабом Збройних Сил України, за умови завершення виконання визначених завдань;
е) через службову невідповідність осіб рядового, сержантського і старшинського (крім прапорщиків, старших прапорщиків, мічманів, старших мічманів) складу у разі невиконання службових обов’язків;
2) під час воєнного стану:
а) які досягли граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу під час особливого періоду;
б) визнані за станом здоров’я непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку;
в) у зв’язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, яким призначено покарання у виді позбавлення волі, обмеження волі;
userga2012• 23 июля 2014
Не заберут.Смотрите-https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-541095#answer
userga2012• 23 июля 2014
Сама долго искала зацепку.И нашла,слава Богу)
Почемучка• 23 июля 2014
Соседа не забрали, он, кстати военный. Двое деток, двойняшки полтора годика. Отмазался
Патриотка• 23 июля 2014
Ответ дляПетя-петушок
Заберут конечно, при чём тут дети, зачем манипулировать??
ой, какой глупый коммент, и неуместный!
Ваша прЭлесть• 23 июля 2014
Ответ дляГалябалована
А если 45 лет, заберут?
при полной мобилизации до 60 лет.
Ля-ля-ля• 23 июля 2014
а если приходит повестка, то это на учебу или сразу в АТО?
Ля-ля-ля• 23 июля 2014
и еще много читала что у военных не написано что они ведут боевые действия, например они в зоне АТО, а по документам в части...как за этим уследить??и кто должен следить? может ли жена это проконтролировать? или силой отправят и никаких подтверждающих доков?

Я не в теме• 23 июля 2014
Ответ дляПочемучка
А ЧТО вам мешает ТАК отмазаться? Или в нынешнее время живой отец, который содержит семью это отмазка?
Жерица ночи• 23 июля 2014
Что значит заберут, не пускайте, отмазывайте.
Мишка-шалунишка• 23 июля 2014
Не заберут!
http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=341587
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1275-18 сайт ВР
userga2012• 23 июля 2014
Ответ дляМишка-шалунишка
Не заберут!
Согласна!)))) Я тоже нашла эту возможность) Надо как можно большим донести,а то нигде не афишируется и в инете сложно найти...
Самохвалова• 23 июля 2014
Ответ дляuserga2012
Вы консультировались с юристами? Дело в том что именно этот пункт был таким и в прошлой редакции, там где сказано про трех детей. Но это не мешало забирать многолетних отцов. http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2232-12/page3