-flower-• 23 июля 2014

Дівчатка зі Львова, загляніть

Гостювала якось у Львові в колежанки і вона пригощала мене польським борщем. Він був дуже смачний. Поділіться перевіреним рецептом. Дякую.
gaga84• 23 июля 2014
прошу))) польськый борщ це той самий борщ тыльки такий котрий можна пити,тобто все варене на бульйончику(картомпю потрыбно в кынцы витягнути) ы пыдбите сметанкою.Зрозумыли? Чи розписати?

menina• 23 июля 2014
І я також хочу цей рецепт
ружа...• 23 июля 2014
Я готую польський борщ на грибовій юшці. Потім пересмажую на маслі цибулю і тертий печений,або варений буряк. Додаю домашню сметану, підкисляю соком з квашеної капусти(можна оцетом).У кінці підбиваю сирим жовтком, або борошном. Смачного.
автор -flower- • 23 июля 2014
Ответ дляgaga84
Розпишіть, будь ласка
автор -flower- • 23 июля 2014
Ответ дляружа...
Дякую
gaga84• 23 июля 2014
1.варите бульйон(на м’ясы котре любите+ овочі ціла картомля і цибулька), коли звариться м’яско додати в бульон натертий і варений буряк і спеції.
2.риготувати заправку: в окремій посудині змішати борошно, кілька столових ложок холодної води (або молока) та сметану. Ретельно перемішати виделкою або вінчиком до однорідності та повільно вливати в каструлю, постійно помішуючи борщ. Для тих, хто любить більш вершковий смак, можна додати трохи більше сметани.
3.В кінці приготування додати сіль та перець за смаком, цукор та оцет (звичайний або яблучний, можна замінити соком лимона). Борщ повинен бути злегка кислим і трохи солодкий.
автор -flower- • 23 июля 2014
Ответ дляgaga84
Дуже вдячна Вам! Обов’язково приготую