Для мене подарували йогуртницю. Вже робила кефір,йогурт, біфівіт, з домашнього. Молоко було здорове, без всілякої каки, бо корова своя. Тепер вона тільна і молока майже немає. Хочу робити кефірчики для маленького бейбіка. Порадьте яке краще молоко брати? Бо купувати на базарі в бабок боюсь
Наташа2404• 08 января 2013
мы покупаем домашнее у одного и того же человека. из магазинного не пробовала делать. поспрашивайте у подруг, может кто то берет проверенное молоко.