Nikocha• 26 июля 2014

Львов, что у вас там происходит?

https://news.pn/ru/criminal/110050
света785• 26 июля 2014
кто то решил дестабилизировать ((( ... по теме послушаю
bezik10@mail.ru• 26 июля 2014
Мне это ситуация массовый свал памятников в феврале напоминает...все по сценарию...
Kira_lviv• 26 июля 2014
А ще в нас літак сьогодні впав. А по факту все ок, замінування липові, літак польовий, фігово тільки що в будинок мера стріляли, але з ним все ок. Залякують нас падли, але в них не вийде,0
vsedlavas• 26 июля 2014
Ответ дляKira_lviv
bezik10@mail.ru• 26 июля 2014
Ответ дляKira_lviv
Валили бы эти п..ли з Украины!!!
oksi-71• 26 июля 2014
Kira_lviv, держитесь!
Оленька_я• 26 июля 2014
Господи, да они уже и за Западную Украину взялись! Сволочи! Хотят полностью разрушить нашу страну...
России своих террактов, взрывов мало, так они теперь на нас переключились!
автор Nikocha • 26 июля 2014
Ответ дляKira_lviv
bonamia• 26 июля 2014
блин, а мне через неделю ехать на поезде во Львов.............думала хоть там все спокойно ((
nataliya_nev• 26 июля 2014
Ответ дляKira_lviv
люблю Львов!
света785• 26 июля 2014
Ответ дляKira_lviv
все правильно , главное не поддаваться на провокации ...
Виктория-Юлия• 26 июля 2014
За літак я не чула !
Чула що сепарати розгулюють , пробивають що де і як, але не впевнена , ( може вже люди панікують) не бояться нас фашистів:) бандерівців:)
До чого світ жорсткий став:(
Kira_lviv• 26 июля 2014
Ответ дляoksi-71
Kira_lviv, держитесь!
жодна людина їх не боїться. В нас вже організовують народні патрулі, все ок буде
Лютик_Я• 26 июля 2014
Ответ дляKira_lviv
Ось через це- Львів і сильний!!! Якби у Луганську та Донецьку так робили, то там би теж спокій був, імхо. А через їх байдужість, а в більшості випадків - підтримку, і маємо таку ситуацію на сході!
masjani4ka• 26 июля 2014
Дзвінки, дякувати Богу, були ложні.
За офіційною інформацією, деякі з них здійснювались з зони АТО http://mvs.gov.ua/mvs/control/lviv/uk/publish/arti...

Все буде добре!
ISAlyokhina• 26 июля 2014
Ответ дляKira_lviv
патрули полицаев?