Зоркая Зорро• 26 июля 2014

Терористи тримають у заручниках 90 дітей-сиріт

У заручниках у терористів залишаються 90 дітей-сиріт віком до 4 років, вихованців дитячих будинків Донецька і Макіївки.

Про це повідомили донецькі активісти-волонтери, які вже займалися вивезенням дітей із зони проведення Антитерористичної операції (АТО), а також джерела, близькі до Донецької ОДА, пише Радіо Свобода.

Згідно з повідомленням, 50 малолітніх дітей з обласного і міського будинків "Малятко", як і раніше, залишаються у Донецьку.

Також у Макіївці 40 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки, народжених від ВІЛ-позитивних матерів, з обласного спеціалізованого будинку дитини залишаються заручниками в зоні АТО.

За словами активістів, діти вже були підготовлені до відправлення і автобуси стояли біля дитячих будинків, але озброєні представники батальйону "Схід" тоді заборонили вивозити дітей.

За даними волонтерів, тривають переговори про можливе вивезення дітей, зокрема хворих дітей, із зони АТО.

"Співробітники дитячих будинків, медики, активісти, волонтери і прості жителі Макіївки і Донецька сподіваються, що ці діти-сироти не стануть заручниками і живим щитом для бойовиків", - йдеться у повідомленні.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/26/7033089/
автор Зоркая Зорро • 26 июля 2014
вот мені цікаво, а навіщо Росії діти з дітбудинків? та ще інваліди, ВІЛ-інфіковані! у них що, своїх дітбудинків замало?
як на мій погляд,стаття абсолютна дурна та провокативна!
А Я Самая Самая• 26 июля 2014
ща вам путинойды напишу что это ЛОЖЬ.
автор Зоркая Зорро • 26 июля 2014
Ответ дляА Я Самая Самая
ща вам путинойды напишу что это ЛОЖЬ.
я не путіноїд, але мені здається, що ця інфа абсолютно дурна....
Пьяная вишня• 26 июля 2014
Ответ дляЗоркая Зорро
если на Ваш взгляд дурная статья, зачем она другим читателям?
автор Зоркая Зорро • 26 июля 2014
Ответ дляПьяная вишня
мені цікаво, якщо це правда, то нащо Росії проблемні дітки з України! що вона з цього матиме?
А Я Самая Самая• 26 июля 2014
Ответ дляЗоркая Зорро
я в новостях видела ,что террористы не выпускают детей,почему бы и в заложники их не взять.
Тень льва• 26 июля 2014
бред
хватит верить в чушь
Тюрюнь_Тюнь• 26 июля 2014
бред,согласна,достали эти патриотки,которые хрень всякую пишут.
Апочемучка• 26 июля 2014
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну что Вы всякую хрень позволено писать и вещать только ’истинным’ патриотам, которые обитают в России. Куда там нашему лживому патриотизму..
А Я Самая Самая• 26 июля 2014
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
бред вы пишите...
Распутница• 26 июля 2014
Ответ дляЗоркая Зорро
А вот Вы сами как считаете?
Губка Боб• 26 июля 2014
http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/26/7033090/
Губка Боб• 26 июля 2014
Колупалочка• 26 июля 2014
Жалоба за провокационную тему.
лаМпочка• 26 июля 2014
Я тоже как то думала, вот все выезжают с зоны АТО , а как же дома престарелых , дет . дома .
Комы они нужны? у них никого нет , ни родственников ни знакомых
Колупалочка• 26 июля 2014
Ответ длялаМпочка
Далеко не все выезжают из зоны АТО,
Лама_мама• 26 июля 2014
жалоба
не распространяйте сплетни,бредни и глупости!
Губка Боб• 26 июля 2014
Дівчата, ви замахали зі своїми ’жалобами’. Ви читаєте посилання які вам дають?
Апочемучка• 26 июля 2014
Ответ дляЛама_мама
жалоба
Уже по новостям показали
Барниха• 26 июля 2014
Верить новостям нельзя!!!
Бубль Гум)• 26 июля 2014
мне кажется их просто вывезли из зоны военных действий.... наша власть должна была это сделать еще фиг знает когда!
Thaleia• 26 июля 2014
Ответ дляБубль Гум)
Наша власть ничерта не делает. Это далеко не первый случай. Первый раз детей уперли уже.
Thaleia• 26 июля 2014
Ответ дляЗоркая Зорро
Вона матиме нові сльозливі сюжети для аудиторії, про те, як хоробрі повтанці рятують нещасних сиріток... Звичайно, що діти нікому не потрібні.
Антонина матушка• 26 июля 2014
это может быть провакация со стороны укр сми