А я на шпагате• 31 июля 2014
бронирование ЖД билетов
Решили выбраться на море. Но если вдруг у нас не получиться... можно снять бронь? и что мы от этого потеряем?
Научительница• 31 июля 2014
С сайта Укрзалізниці:
Яку частку вартості проїзного документа повертають при його поверненні до відправлення поїзда?
Якщо пасажир відмовився від поїздки з особистих причин в термін: не менше ніж за 24 години до відправлення поїзда, то йому виплачується повна вартість квитка і плацкарти; від 24 до 9 годин до відправлення поїзда, то йому виплачується повна вартість квитка і 50 відсотків вартості плацкарти;
менше ніж за 9 годин до відправлення поїзда, але не більше ніж через 1 годину після його відправлення - виплачується тільки вартість квитка, а вартість плацкарти не виплачується.
Більш докладніше питання щодо повернення платежів викладено у розділі 19 Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.
Ссылка на 19 раздел правил -