ira27• 06 августа 2014

Дівчата хто поможе із здачею звіту в податкову в електронному вигляді?

з нульовими доходами...
автор ira27 • 06 августа 2014
Помилка - форма не приймається в періоді ´II Квартал,2014 р.´.
Форма приймається в періодах: Січень,Лютий,Березень,Квітень,Травень,Червень,Липень,Серпень,Вересень,Жовтень,Листопад,Грудень,I Квартал,I Півріччя,II Півріччя,9 Мiсяцiв,Рік.

Що вибирати
автор ira27 • 06 августа 2014
звіт за 2 квартал
vityska.d• 06 августа 2014
скопируйте отчет, сохраниете как 1 полугодие и отправляйте
автор ira27 • 06 августа 2014
а арт-звіті має писати 1 півріччя?