Валя М.• 08 августа 2014

Застрягла посилка у Києві, куди звертатись?

Заказала костюмчик з Китаю, посилка від 23.07 стоїть у Києві з індексом 03909 і не рухається((((( Дівчата, може хтось знає, що робити у таких випадках, куди звертатись? Підкажіть, будь ласка, буду дуже вдячна.
osovitnaya• 08 августа 2014
Звоните на гарячую линию. Мне после звонка через два дня была доставлена.

-Feika-• 08 августа 2014
Так у всех, но сейчас уже начали потихоньку отправлять, так как контейнера забиты.
автор Валя М. • 08 августа 2014
а номерок Ви звідки взяли із сайта укрпошти?
бузок• 08 августа 2014
сходите на почту и спросите. у меня так было.....а потом оказалось что она на почте у меня
автор Валя М. • 08 августа 2014
Ответ длябузок
я ходжу вже тиждень....толку нема ніякого, тільки працівниць злю((((
автор Валя М. • 08 августа 2014
Ответ дляosovitnaya
а номерок Ви звідки взяли із сайта укрпошти? цей 0800507309?
osovitnaya• 08 августа 2014
Ответ дляВаля М.
Девочки здесь на советчице дали. Поищите в поисковике по укрпочте.
alexochka0511• 08 августа 2014
Ви можете звернутися до працівників ДОПП за тел. (044)247-88-10 - это мне на фейсбуке ответили, узнайте по этому номеру