Коленная ложечка• 13 августа 2014
Помогите с переводом.
Девочки помогите с переводом. This makes you eligible for a 6pm Brandaholics Bonus Certificate. Woohoo!
Maintain your 6pm Brandaholics Points and we´ll send you a 10% Off Bonus Certificate in 45 days for every milestone you have reached! (Hint: Points are deducted when you return items.)
You earn 6pm Brandaholics Points every time you shop on 6pm.com, so the more you shop, the more you save!
Коленная ложечка
• 13 августа 2014
Ответ дляganzya1
через 45 дней Вам прийдет личный купон, поздравляю. на скидку 10%
Спасибо.