Начальник Анонимов• 22 августа 2014

Дівчата, навчіть бути мимрою

Сама виховую двох діток. Клопотів - не передати словами. Сама, тому що важко було тягнути на собі ще й третю дитину - чоловіка. Ніхто не допомагає. У мами своє життя, батько хворіє, вони ще й самі раді щоб я приїхала і наварила, і поприбирала, і грошей дала.
Зустріла вчора свою сестричку двоюрідну. Вийшла вона заміж не так давно, на весілля їм поодарували квартиру, чоловік заборонив виходити на роботу, тому що вона ЙОГО дружина, не положено працювати... Нардила вона дівчинку, вже їй три рочки і давай вона розказувати мені яка вона нещасна, як їй скучно, як з дитиною ніхто не допомагає, окрім мами, свекрухи, сестри і няні... А я дивлюся їй в очі і думаю що як би мені хтось дав можливість хоча б одну ніч нормально виспатись, то я би вже і за це була безмежно вдячна, а тут, коза, має все і канючить... Я то їй порадила народити ще одну дитину щоб веселіше було, але вона навела сотню аргументів чому ні.
І це непоодинокі ситуації. От як навчитись так жити щобі мене жаліли, щоб і мені допомагали?
Барбитта• 22 августа 2014
ох, и обзавидовались вы!

ХикориДикори• 22 августа 2014
Мимра - це дещо інше)))
ТаПрямТам• 22 августа 2014
Этому не научишься. Дело в любви и уважении окружающих.
Хвець-тець• 22 августа 2014
ахаха) люблю таких как Ваша сестра))) нытики хр...новы!!
ТаПрямТам• 22 августа 2014
Ответ дляХикориДикори
Мимра - це дещо інше)))
Мымра -это не ухоженна стерва ))
Каравай-каравай• 22 августа 2014
Ответ дляТаПрямТам
Мымра -это не ухоженна стерва ))
Стерва не может быть не ухоженной, по определению!
ТаПрямТам• 22 августа 2014
У каждого свой уровень неудовлетворенных потребностей. Кому-то выспаться, а кому-то слетать на отдых на Мальдивы. Разве можно сравнивать. Вам, автор, достаточно того как живет ваша сестра, потому что вы этого не имеете. А имели бы -хотели бы большего.
Анонимушка• 22 августа 2014
Все увидели как вы замечательно сами справляетесь и решили что никто Вам не нужен.
ПотеряласЯ Я...• 22 августа 2014
Ответ дляКаравай-каравай
так человек так и написал, что мымра от стервы отличается тем, что неухоженная
а вообще вы фильмов пересмотрели, наверное, стерва еще и как может быть неухоженная и какая угодно, это слово внешность никак не определяет, а это уже просто такой образ сложился

Бабканадвоесказала• 22 августа 2014
а вас никто не заставляет,терепеть,найдите другого мужа,Вас же силком никто не застявлял рожать ему детей. И почему вы свою сестру обзываете козой,она сама построила свою жизнь,возможно ей тоже хочется жить лучше.Не судите и не завидуйте,а то утоните в желче,Радуйтесь каждому дню,что дети,муж живы-здоровы)
Кукарачка• 22 августа 2014
мені Вас шкода, оскільки знаю як тяжко бути з двома дітками без допомоги. Але ж Ви повинні розуміти, що у житті не всім однаково)
Мастер Пис• 22 августа 2014
Вас учить не нужны,вы и так дипломированны скорей всего.Так сестре завидовать
Кукарачка• 22 августа 2014
Ответ дляМастер Пис
що ж Ви за людина??? хіба ж так можна? згодна, в авторові говорить образа через те, що вона стомлена і хоч хоча б інколи відчути себе жінкою, а Ви так пишете...
автор Начальник Анонимов • 22 августа 2014
Да я би і не сказал що я особо їй заздрю. Не хотіла би я ні такого чоловіка, ні такої картири, ні такого розпорядку дня як в неї. Ви, дівчата, праві, що на себе треба дивитись, а не на інших, але - як на мій погляд - бувають ситуації які просто на абсурд схожі, тоді вже я не можу стриматись. Так, мене ніхто не гнав заміж за чоловіка-лентюха, але на той час мені було 27 років, багато чого було побачено, багато чого було спробувано... Я ж не думала що в 35 розправляться крила і захочеться літати) А груз проблем не дає полетіти до тих висот на які замахуєшся. От по цій причині і починаєш обертатись по сторонам і дивитись як люди живуть, хоча раніше до оточуючих не було абсолютно ніякго діла...
Кукарачка• 22 августа 2014
автор, таких прикладів є тисячі. моїй сестрі (у других) 28 років, ніде і дня не прцювала, в 17 вийшла заміж, у 18 народила. живе як вареник в маслі - їздить на Порші, одягається в Мілані. Однак, чоловік наркоман і п,яниця. ЇЇ це влаштовує, а я такого б не терпіла навіть на достаток. то ж все пізнається в порівнянні. і ще таке: ІНША СЕСТРА ВИЙШЛА ЗАМІЖ У 18, зарах їй 36 має трьох діток, чоловік покинув і пішов до молодої. до цього часу вона жила, не знаючи, де що береться. тепер мусить торгувати, щоб прожити. дітей він так-сяк забезпечує, але ж вони звикли до шикарного життя, а тут таке... от і я вже сестрі допомагаю, хоча у свій час, коли я потребувала допомоги, хоча б у розмірі 100 грн, вона і дивитися на мене не хотіла.
Кукарачка• 22 августа 2014
Ответ дляНачальник Анонимов
згодна - ніхто не знає, що кого попереду чекає.
Я згідна що багато живуть набагато гірше від мене. Але ж бачиш краще, рівняєшся на краще. Погодьтесь, що не хочеться на гірше рівнятись!