Барбитта• 26 августа 2014
тесто для пирожков с картошкой простое и быстрое?
какое?))имею в виду без дрожжей)
пу_пугренчик• 26 августа 2014
Роблю швидко, але на дріжджах. Звичайне тісто вкидаю в поліетиленовий пакет (можна взяти для сміття), залишаю багато вільного місця і зверху зав’язую. В миску з теплою водою опускаю пакет з тістом і чекаю поки воно спливе (зазвичай 30-40 хв). Все тісто готове, виходить дуже пухке, навіть якщо замісити на воді, можна ліпити пирожки.
Добротная• 26 августа 2014
1 л кефира, 2-3 яйца, 3 ст л подсолнечного масла, 1 ч л соды, соль, мука и месить сразу.