муха в кедах• 26 августа 2014

Девочка сумку дарила,подарите мне

закрыла вопрос,потому что все обгадили...вот так дарить...я лучше тоже выброшу бомжам
66сезон666серия• 26 августа 2014
Та да...написано ж...в личке вопросы..налетели-любители брендов нахаляву... Правильно сделали,что закрыли.

Дедуськина бабуська• 26 августа 2014
Как я Вас понимаю!!! Зачем Советчица, если вам не советуют, а об-ют?
СовНарКом• 26 августа 2014
автор неображайтесь) вони реально перегнули палку)
ви якщо не важко фото зробыть выдразу заберуть) навыть я))) суть в тому що було раз мены сказали дитяче взуття выдадуть я попросила собі заплатила з маршруткою тд тп 32 з новою поштою але вони були не комільфо) - тобто непридатні для ходьби осіні з великою диркою з краю підошви тдт тп ви щоб побачили то неповірилиб що таке не викидають а відають))0 мені була наука реально) ось тому і кажу краще фото показати щоб люди на шось розполагали)
СовНарКом• 26 августа 2014
можна я неправа з вашої точки али пишу з чим стикалась) віру ви не така але люди попеклись от і дурні питання пишуть)
Ванна Тазиковна• 26 августа 2014
подарите мне... любую
дамаБезСобачки• 26 августа 2014
Ответ дляВанна Тазиковна
подарите мне... любую
заберете из Бучи самовывозом?
Ванна Тазиковна• 26 августа 2014
Ответ длядамаБезСобачки
заберете из Бучи самовывозом?
мне бы с пересылкой