ТАЗератти• 01 сентября 2014

Хто знає де можна купити спеціальні імпортні медичні комплекти для АТО?

Все знаю вдоль и поперек )• 01 сентября 2014
а чем отечественные не угодили? покупая отчественные медикаменты вы еще и национального производителя поддерживаете, а он сейчас ой как в поддержке нуждается

автор ТАЗератти • 01 сентября 2014
Там спеціальні переносні стації медичної допомоги, була тема на них гроші збирали, не можу вже знайти..
Кукарачка• 01 сентября 2014
Не по темі;: а давайте називати речі своїми іменами!
Яке АТО!? У нас війна :(
Автор, пробачте за оффтоп
автор ТАЗератти • 01 сентября 2014
Як е азивать, суть та сама, треба думати як хлопцям допомогти..
автор ТАЗератти • 01 сентября 2014
Я теж вважаю що це війна України за незалежність від путлерівської москви.