пьЯНА• 02 сентября 2014
Посоветуйте, пожалуйста, хороший антипресперант
Я в ужасе, никогда такого не было... Душ принимаю регулярно, за собой слежу, но появился неприятный запах. Посоветуйте, пожалуйста, хороший антипресперант.
Прикуси Язык• 02 сентября 2014
Драй драй від гіпергідрозу, а у вас неприємний запах, в мене гарньєр(але не нашого виробництва) то не маю таких проблем, можете спробувати з емвея, особисто мені дуже подобається, але це все індивідуально)))