Доброго дня, продаю нещодавно на kidstaff, але не в інтернеті загалом. Трепетно відношусь до кожного завмовлення, адже мені дуже важливо, щоб покупець був задоволений.
Продала механічний годинник, перед упаковкою все перевірила(продали далеко не перший годинник). Через тиждень після отримання мені зателефонували і сказали, що годинник був робочий, а тепер - не йде. Спочатку телефонувала покупець(не могла пояснити що сталось), потім телефонував хлопець, який користується годинником. Сказав, що годинник був робочим, а потім він його крутив -крутив і тепер годинник не наводиться. Це механічний годинник і, звісно, якщо його бездумно наводити, то можна пошкодити механізм. Я запропонувала повернути годинник мені назад і ми його відремонтуємо, подивимось, що з ним сталось, але у відповідь на це хлопець фиркнув :"Ясно..." І кинув трубку.
Потім отримала відгук:
"Часи дуже сподобались,відправили вчасно,але перший раз коли вдягнули,відставали на10 хв. ,а на другий день зупинилися...Ми перезвонили, нам сказали що це ми зламали механізм...Запропонували вислати - вони переглянуть...Ми вирішили самі здати в ремонт.Побачимо що вийде...Я вперше заказала товар у продавця з малим рейтенгом,і вперше прокололась..."
Не розумію що від мене хотіли, адже ж самі написали, що я погодилась відремонтувати годинник. Що мені робити в такій ситуації і чи є цей відгук правомірним? Можна його відмінити? Дякую.
Потім отримала відгук:
Ответ дляt.fodlash
Вы можете на него ответить
Дякую) Відповіла вже.