Алгонавт• 07 сентября 2014

Двчатка, зацініть сумку, будь-ласка

Вибираю собі подарунок на ДР, видивилась таку сумку. Як зі сторони, прикольна?
І не можу розібратись з замірами, вона не сильно маленька буде?
автор Алгонавт • 07 сентября 2014
http://www.ebay.com/itm/Michael-Kors-Fulton-Large-...

gloriya8305• 07 сентября 2014
фото нет
Безберлоги.ру• 07 сентября 2014
Круто, еще и за такую цену.
nananm• 07 сентября 2014
якщо її ціна $185 баксів, то я б її не брала. У цього дизайнера є набагато цікавіші моделі.
забиякина• 07 сентября 2014
это б/у , размер большой будет (больше среднего), конечная цена около 150 долл будет.
Стильная штучка• 07 сентября 2014
Сумка не понравилась. ИМХО. Грубая. Если не знать, на каком сайте она куплена и бренд, то выглядит, как с рынка.
nananm• 07 сентября 2014
ой, пардон...за 35 баксів беріть і не сумнівайтеся (якщо оригінал)...не сподобається, я у Вас її викуплю

автор Алгонавт • 07 сентября 2014
я так собі часи на ебей купила, старт був 20 дол, якщо купить зараз, то 200, я за 27 купила)
Буду караулити, якщо за 35 вдасться викупить, то куплю. звісно що за 185 я її собі зараз не дозволю...
nananm• 07 сентября 2014
Ответ длязабиякина
блин, надо серьёзно вспоминать английский...прочитала в описании про деффект, действительно б-у.
40каградусная• 07 сентября 2014
Дуже дешево виглядає, автор не ображайтесь, не тягне на такі гроші
Ширли-Мырли• 07 сентября 2014
Ответ дляАлгонавт
а як доставка? яка процедура, час очікування, вартість?
автор Алгонавт • 07 сентября 2014
Ответ для40каградусная
Може й так, це я надивилась, наразі сподобалась, але треба ще переночувати з мислями про неї)
Я сьогодні в магазині була сумочному, шкіряні сумки від 1400 грн, кожзам від 350, я то не особо привередлива, але глянуть взагалі нема на що...
РозаФиалковна• 07 сентября 2014
А мне понравилась, люблю большие сумки, похожую с Чибо брала
Телефон Рубика• 07 сентября 2014
А мне вообще не нравится!
автор Алгонавт • 07 сентября 2014
Ответ дляШирли-Мырли
Замовляла через посередника тут на сайті, я анг.мову не знаю. мені важко наважитись самій замовляти. А дівчинка, ака мені замовила, дуже чемна і порядна попалась. швиденько викупила і за 4 тижні покупка була вже в мене! І продавець порядний попався, гарно запакований годинник був.
bublusik• 07 сентября 2014
автор!не слушайте - сумка классная!!берите
yan100• 07 сентября 2014
А Вас не смущает, что она Б/у. Вы же на подарок ее хотели
mary_lee• 07 сентября 2014
Нормальная, но лучше еще поискать.. Новую, на подарок ведь =)
автор Алгонавт • 07 сентября 2014
Я собі на подарунок хочу!
Ні, не смущає що вона б/у, але ще пошукаю, бо хотілось би фото в різних ракурсах побільше.
Всім дякую за висказані думки!