Блoшка-матрешка• 07 сентября 2014

У кого ХП? який хліб найчастіше печете і як часто?

Я такая боевая• 07 сентября 2014
Года 3 назад пекла каждый день, разный, а теперь только когда лень идти за хлебом и самый обычный. Наигрались уже.

lolatiny• 07 сентября 2014
білий з висівками і кукурузною мукою, такий чоловік любить, сама їм дуже мало
lolatiny• 07 сентября 2014
печу щодня 1,5кг хлібину
неДоЖиру• 07 сентября 2014
Я частіше тісто роблю для піци, пиріжків чи паски. Печу саме хліб раз в пів року, награлась вже, 5 років ХП.
Научительница• 07 сентября 2014
через день в ходу, а если гости то и целый день может работать по нескольку раз. в основном яичный, луковый или французкий. еще тесто на пиццу, на пельмени и джем варю круглый год.
Lekusya• 07 сентября 2014
Хлебопечка около 3-4 лет , пеку ооочень редко - когда натхнення , так сказать ... Раньше пекла часто , все рецепты перепробовала - и кексы и багеты и хлеб разный ... А сейчас если пеку - обычный белый )
Там-тарарам• 07 сентября 2014
французкий. редко, патамуша лень. Но все остальное:тесто пельмени/пицца/булки,джем,постоянно

автор Блoшка-матрешка • 07 сентября 2014
А чого лінь. Там ж закинути і все.
Чучело сосны• 07 сентября 2014
Я найбільше люблю на солоді із додаванням житнього борошна+ спеції коріандр, мускатний горіх
Хоча горіховий, кукурядзяний, гречаний теж люблю.
Будь-який хліб буде смачнючий, якщо замість води використати сільську сироватку, замість цукру - мед, замість рафінофаної олії - нерафінофану.
nedra• 09 сентября 2014
Я печу цільнозерновий, постійно!) ХП років 5, працює майже кожен день