Taniko28• 09 сентября 2014

Можно ли в магазин поставить коробочку для сбора средств для АТО?

Подскажите пожалуйста, кто знает, у нас есть магазин, вернее у моей свекрови, я ей предложила, поставить коробочку для сбора средств для АТО, на что она ответила, что не знает если так можно, что возможно нужны какие-то разрешения. Уж очень хочется помочь армии, тем более что туда как никак люди заходят!
Ljana97• 14 сентября 2014
у нас стоять, але головне щоб люди вам довіряли, бо про Новус наприклад одразу чутки почали поширювати, а так є сусіди-волонтери, кожної суботи ярмарки, сьогодні наприклад чоловік купив еклери, сусід цікавий туалетний папір птн пнх та стяг, хтось одяг віддає, речі, хтось купує, гроші ідуть на військо, минулого тижня я маффіни пекла та віддавала, дитячий одяг продали, заплатили навіть більше, ніж просили, майстер-класи влаштовувала, людина знає що гроші на АТО, а мені приємно, що благодійник ще й досвід корисний отримав.. ось так організовуємось