cvetlena• 12 сентября 2014

кто делает плакаты?

девушки.хочу на годик сыну сделать плакатик с его фото.кто делает постучитесь в личку.
подкиньте интересные идейки к празднику плииз.
извините за ошибки малой вырвал кнопки
Мама_Макса• 12 сентября 2014
http://fotome.ua/

Olyna25• 12 сентября 2014
http://ru.viptalisman.com
Ось сайт де ви самостійно можете зробити плакати в електронному вигляді а потім роздрукувати на фото папері і наклеїїтина ватман(так сама робила на рік малому). якщо надумаєте робити бонбоньерки ось вам ще сайт в допомогу
http://svadbahit.ru
в серединку можете покласти цукерки рошен такі якк плиточка шоколада, а обгортку зробити фото вашого малюка (це просто)
Olyna25• 12 сентября 2014
ідеї?! ви маєте на увазі яка тема святкування чи що??
автор cvetlena • 12 сентября 2014
Ответ дляOlyna25
більше по самому оформленню. замовлю кульки дітям аніматора .от що цікаве придумати. моя сусідка робила плакат з фото її чоловіка та дити і коен гіст писав на кого схоий малюк.
Olyna25• 12 сентября 2014
Ответ дляcvetlena
той сайт що я вам дала там саме таке і є:) я робила на кого схожий, як дитина росла на протязі рок
Olyna25• 12 сентября 2014
Ответ дляcvetlena
пробачте, нет глючить! а ще плакат як все починалося: фото де ми з чоловіком ще не одружені, фото весілля, фото першого узі, фото де я вагітна і фото іменинника!
Olyna25• 12 сентября 2014
Ответ дляcvetlena
стосовно аніматора: моя лялька дуже злякаласся- в нас було два клоуна так як було 10 дітей від 3 - до 12 років, то дітям було цікаво окрім мого сина, він ридав просто і ми були змушені його просто вивести з зали де працювали аніматори з дітьми, а по оформленню можете ще замовити різні фігурки з повітряних кульок вони зможуть зробити і медведика і вазу з квітами, а ще ми розсилали запрошення по пошті я робила сама - всім дуже сподобалося наввть запитували де замовляла

Olyna25• 12 сентября 2014
виберіть перший рік жіття і сторінка 12 там плакат на кого схожий
автор cvetlena • 12 сентября 2014
дякую
Olyna25• 12 сентября 2014
і ще хочу порекомендувати змонтувати відео з фото дитини про те як дитина росла на протязі першого року свого життя можна накласти музику (пісня долоньки, ещё совсем малюсенькие ножки Чай в двоем, губки бантиком) і при цьому кожне фото може бути підписано (я складала вірш )
автор cvetlena • 12 сентября 2014
не знаю чи вийде в мене