Швабристка• 14 сентября 2014
Кольпіт, в кого був як лікували?
І наскільки він небезпечний?
Швабристка
• 14 сентября 2014
лікар виписав лікування, Сорцеф антибіотик, але не сказав чи потрібно пити таке саме чоловіку
Бабка_в_кедах• 14 сентября 2014
Дивлячись чим він визваний. У мене теж був. Гінеколог призначила мазок і аналізи на всі інфекції. Виявилось що в мене молочниця і гарднарели. Вона порекомедувала чоловіка відправити до уролога і в нього в аналізах виявлено було хламідії. Обовязково чоловіка повинен лікувати уролог а то є деякі гінекологи які і чоловікам притзначають без аналізів а це неправильно. Краще вже зразу вдвох пролікуватись.
Швабристка
• 14 сентября 2014
Ответ дляБабка_в_кедах
дякую за відповідь, я теж здавала аналізи на інфекції і на флору, виявили стрептокок, сказали що це причина. Але за чоловіка нічого не казали щоб він щось здавав. Не хочеться пролікуватись і знову щоб пішло по кругу
Бабка_в_кедах• 14 сентября 2014
Ответ дляШвабристка
Я думаю нічого страшного в тому що чоловік піде і перевірится у уролога немає. Мій теж здоровий був ніби. А коли здав аналізи і узі то виявився простатит в хронічній формі, який довго лікував аж 3 місяці а я за місяць все вилікувала.
Швабристка
• 14 сентября 2014
Ответ дляБабка_в_кедах
нічого собі((
Коко На Страже• 14 сентября 2014
Ответ дляШвабристка
нічого собі((
В мене років 15 назад був страшенний кольпіт, прям лилося з мене, і чим більше я його лікувала, тим він сильніший був. При чому чутливість до антибіотиків визначали і тільки потім ліки виписували. Аж поки я не попала до старого гінеколога, який виписав мені банальний біфідум - розвести, на тампончик - і туди. Пройшло через 4 дні і більше не верталося
Тепер є в свічах біфідум, пошукайте.