Доброго вечора.Сьогодні на ст.м.Дружби народів , була свідком, як молода дівчина родів 18-20років ВАГІТНА(на вигляд 6місяців) просила милостині.Я зупинилась, і запропонувала істи, вона не відмовилась.Вона засоромилась!.Були , ще люди, тому в мене не було змоги, розпитати всі деталі(але я й не стала би, оскільки не від гарного життя , жінка просить допомоги).Їй потрібні не тільки гроші, їжа, але й речі для дитини.Тому прошу усіх, у кого є речі для дитинки, і не шкода віддати.Прошу відписатись, чи перезвонити мені на моб.Я теж зібрала деякі речі, і з подружками з двору теж зібрались допомогти людині.Прошу,якщо вам не цікаво, не пишіть різні дурниці.Просто якщо бажаєте допомогти, допоможіть.Усім дякую за допомогу:)))
так ,я розумію, що можна маніпулювати людьми(навіть вагіністю),але я людина, котра вірить в Бога. мені нічого не вартує зібрати речі дитини, і віддати їх, тому хто їх потребує.якщо вона не відзвониться, я їх віддам в дитячий будинок.насправді чому звернулась за допомогою на Кідстаф, бо більшість речей вже віддала в дитячий будинок.але, ще є резерв і сподіваюсь не байдужі люди:))
У меня есть теплый вязаный комплект для новонарожденного. Могу выслать. Посмотите...
https://www.kidstaff.com.ua/allusertems-329387.htm... Как напишете адрес-вышлю...
Ответ дляdevushka
ок, дякую.Київ-68 02068 вул.Драгоманова 17, кв 96 Сивоконь Ольга Іванівна