ЕлькиПальки• 03 октября 2014
Брекеты
Вот така проблема.
Завжди мріяла про красиву усмішку.
Знайшла ортодонта за рекомендаціями.
На першій консультації сказав мені, що все зробимо ідеально.
Треба десь 3-4 місяці. Пройшов рік часу.
Ми не вирівняли зуби. По центру зуби розійшлися. Недавно мені каже, що вже будемо знімати брекети. Я звернулась до іншого ортодонта, котрий мені сказав, що зуби до кінця не вирівняні. А мій ортодонт не хоче далі вирівнювати. І повернути гроші теж не хоче. Між 4 і 5 зубом утворилась щілина десь 3-5мм. На що він мені каже, що коли не придивлятися, то не видно.
Що мені далі робити я не знаю. Порадьте, будь ласка, як в такому разі поступити. Дякую.
Завжди мріяла про красиву усмішку.
Знайшла ортодонта за рекомендаціями.
Засомневаю• 03 октября 2014
Навіть не уявляю,як ортодонт міг сказати ,що за 3-4 !!! місяці вирівняє дорослій людині !
У самої така ж мрія , 24 вересня було 2 роки як я з брекетами
Щоправда, нижні зняли мені кілька місяців тому,а верх в кінці жовтня ...
Мені здається, що Вам треба знайти якусь управу на свого ортодонта (може там міністерство охорони здоровя чи ще щось) і іншого,кваліфікованого спеціаліста,який захоче виправляти чужі помилки...
Удачі Вам в такій делікатній справі!
ЕлькиПальки
• 03 октября 2014
Ответ дляpaksivatova
Удачі Вам в такій делікатній справі!
Дякую.
Доманская Лана• 03 октября 2014
Как врач,могу дать Вам совет! Идите к главврачу,расскажите ситуацию. Как правило после такого Ваш ортодонт аж бегом отдаст Вам деньги..
ЕлькиПальки
• 03 октября 2014
Ответ дляДоманская Лана
Він працює в приватній клініці.
сейчас еще в брекетах, хожу год, врач сказала, что до НГ снимем. по поводу щели, у меня между передними образовалась щель, я в последний раз ей сказала, она поставила ’замочек’ из резинок, чтобы зубы сошлись, через пару недель щель исчезла.зубки конечно идеально-ровные, но этого добивалась год, а не 3-4 мес..
Доманская Лана• 03 октября 2014
Ответ дляЕлькиПальки
Він працює в приватній клініці.
Ну и что там тоже есть руководство) Не бойтесь смело идите!
Пробуйте найти другого ортодонта, который возьмётся долечить Вас. Только сразу настройтесь, что это будет не бесплатно - за коррекции или переклейку брекетов придётся платить. Важно, чтобы врач был знаком с той системой, которая у Вас сейчас стоит.
И действительно - идите к главврачу клиники - пусть хотя бы компенсируют часть суммы (ту, которую врач взял именно за работу, которую он не выполнил).
ЕлькиПальки
• 05 октября 2014
Ответ дляБасина
Дякую за відповідь. Скажіть, будь ласка, а це правда, що 6-ий зуб переміщати не можна. У мене видалили 4-ку, 5-ий перемістили на місце четвертого а далі пробел. Виникає запитання якщо 6-ий зуб не переміщається, то для чого було видаляти 4-ий. Чи це просто ортодонт мене дурить?
Ответ дляЕлькиПальки
нужно знать всю изначальную ситуацию. иногда и шестёрки двигают. поэтому лучше сходите к другому ортодонту.
у Вас была скученость зубов? могли удалением четверки решать дефицит места, но его оказалось слишком много (может замеры делал врач не правильно).
ЕлькиПальки
• 05 октября 2014
У мене ікла заходили на 2-ий зуб.
Місця було достатньо, бо перед постановкою брекетів, я видалила зуби мудрості. Зараз такий пробел між 5 і6 зубами, що його дуже видно. Імплант туди не поміститься. Я вже була в одного ортодонта, він мені сказав, що мені очевидно поставили брекети б/у. Тому й не хоче ортодонт більше возитися з цим.
Дякую. Спробую знайти когось, хто погодиться переробити все.
Ответ дляЕлькиПальки
У мене ікла заходили на 2-ий зуб.
Если Вы в Киеве, могу посоветовать врача.