Раздражевская• 04 октября 2014
Посередники! По якому курсу долар Ви оплачуєте через Приватбанк?
Я в шоці! На сайті Привату курс дол 12,98. Проводжу оплату на маленьку суму 9,77дол- відмова,не достатньо коштів. Оплачую на 7,39дол-платіж пройшов по курсу 0,068, але гроші зняло по курсу 14,55. Пишу я в чат,що за фігня, чому курс на сайті один, а знімає по іншому. Відповідь: Нажаль, окрім смс яке приходить після оплати, курс ніяк не побачиш. Що це курс для обмінників, а для без готівкових оплат курс більший, бо в банках світу курс міняється кожен день. По якому це? На який курс орієнтуватись? Щось вони мутять собі забагато.
буреЛОМКА• 04 октября 2014
ВЫ ЩО ТЫЛЬКИ ПРОСНУЛИСЬ?
ДО ВАЯ ЯК ДО ЖИРАФИ ДОЙШЛО НА 3 СУТКИ
ВЧОРА 100 ТЕМ ТАКИХ БУЛО!!!!!!!!!!!!!!1
НАВЧИТСЯ ХОТЬ КОРИСТУВАТИСЬ ПОШУКОМ
ДО ВАЯ ЯК ДО ЖИРАФИ ДОЙШЛО НА 3 СУТКИ
ВЧОРА 100 ТЕМ ТАКИХ БУЛО!!!!!!!!!!!!!!1
НАВЧИТСЯ ХОТЬ КОРИСТУВАТИСЬ ПОШУКОМ
Курочка• 04 октября 2014
Ответ длябуреЛОМКА
ВЫ ЩО ТЫЛЬКИ ПРОСНУЛИСЬ?
ДО ВАЯ ЯК ДО ЖИРАФИ ДОЙШЛО НА 3 СУТКИ
ВЧОРА 100 ТЕМ ТАКИХ БУЛО!!!!!!!!!!!!!!1
НАВЧИТСЯ ХОТЬ КОРИСТУВАТИСЬ ПОШУКОМ
ДО ВАЯ ЯК ДО ЖИРАФИ ДОЙШЛО НА 3 СУТКИ
ВЧОРА 100 ТЕМ ТАКИХ БУЛО!!!!!!!!!!!!!!1
НАВЧИТСЯ ХОТЬ КОРИСТУВАТИСЬ ПОШУКОМ
Не орите и купите словарь.
Челюскина• 04 октября 2014
Ответ длябуреЛОМКА
ВЫ ЩО ТЫЛЬКИ ПРОСНУЛИСЬ?
ДО ВАЯ ЯК ДО ЖИРАФИ ДОЙШЛО НА 3 СУТКИ
ВЧОРА 100 ТЕМ ТАКИХ БУЛО!!!!!!!!!!!!!!1
НАВЧИТСЯ ХОТЬ КОРИСТУВАТИСЬ ПОШУКОМ
ДО ВАЯ ЯК ДО ЖИРАФИ ДОЙШЛО НА 3 СУТКИ
ВЧОРА 100 ТЕМ ТАКИХ БУЛО!!!!!!!!!!!!!!1
НАВЧИТСЯ ХОТЬ КОРИСТУВАТИСЬ ПОШУКОМ
Попейте Новопасит, вам полегчает.
Раздражевская
• 04 октября 2014
Ответ длябуреЛОМКА
ВЫ ЩО ТЫЛЬКИ ПРОСНУЛИСЬ?
ДО ВАЯ ЯК ДО ЖИРАФИ ДОЙШЛО НА 3 СУТКИ
ВЧОРА 100 ТЕМ ТАКИХ БУЛО!!!!!!!!!!!!!!1
НАВЧИТСЯ ХОТЬ КОРИСТУВАТИСЬ ПОШУКОМ
ДО ВАЯ ЯК ДО ЖИРАФИ ДОЙШЛО НА 3 СУТКИ
ВЧОРА 100 ТЕМ ТАКИХ БУЛО!!!!!!!!!!!!!!1
НАВЧИТСЯ ХОТЬ КОРИСТУВАТИСЬ ПОШУКОМ
якщо 100 було, чому сюди зайшли? І не треба тут ображати!!!!!!!!!
Раздражевская
• 04 октября 2014
Дівчата, ну реально, як потім покупцям казати,що треба доплачувати, бо зняло по більшому курсу. Це ж якась біліберда...
Остановщица• 04 октября 2014
Ответ дляРаздражевская
Так и говорить. Большинство тех, кто имеет опыт в заказах, уже знает о таком курсе.
Или дайте покупателям ссылку
вверху написан индикативный курс, по которому работает приват - 14.55
Или дайте покупателям ссылку
Омлетик• 04 октября 2014
дело в том что 0,068 - это 14,49 (я считала). А они снимают по 14,53. даже здесь опять же не соблюдают своих слов..
Раздражевская
• 04 октября 2014
Ответ дляОмлетик
Так вони нам курс рахують як комерційний. Що я знайшла . От зарази!!!!
Омлетик• 04 октября 2014
Ответ дляРаздражевская
так они пишут в смс 0,068; а єто значит 14,49, а не 14,53
забиякина• 04 октября 2014
ориентируйтесь на курс 14.6 Больше этого не снимает а суммы разные. Оплачивала на перевозчика сняло по 14.5350. Другую сумму за подругу - сняло по 14.5585
Слухи-руки не распускаю• 04 октября 2014
Ответ дляОмлетик
Вчера Зулилу снял по 14.556
То есть по 14.56