СССРовна• 04 октября 2014
Питання про виселення?
Доброі ночі) Ми з чоловікок і дитиною 9 років проживаємо з його мамою. Вона є одноосібним власником квартири яка приватизована тільки на неі, ми в ній прописані. Чи може вона нас висилити з квартири? І на якій підставі?
Хитрушка-чекушка• 04 октября 2014
Она владелец квартиры. Может поменять замки и просто не впустить Вас в дом
СССРовна
• 04 октября 2014
Ответ дляМеня прет))
контрольная по праву?
Ні) а у вас є відповідь?
Меня прет))• 04 октября 2014
Ответ дляСССРовна
Ні) а у вас є відповідь?
вы не прописаны, а зарегистрированы.
Выселить вас могут (вас, а не ребенка), если изменятся основания, по которым вы туда вселились.
Либо признают утратившей право пользования жилплощадью, если вы в течение года не будете там проживать без уважительной причины.
СССРовна
• 04 октября 2014
Ответ дляМеня прет))
вы не прописаны, а зарегистрированы.
А якщо вона подасть в суд, мета продаж квартири?
СССРовна
• 04 октября 2014
Ответ дляМеня прет))
вы не прописаны, а зарегистрированы.
Выселить вас могут (вас, а не ребенка), если изменятся основания, по которым вы туда вселились. причины. А які це можуть бути підстави?
Меня прет))• 04 октября 2014
Ответ дляСССРовна
а на каком основании вы туда вселялись? как член семьи или арендатор?
СССРовна
• 04 октября 2014
Ответ дляМеня прет))
Як дружина іі сина вона сама запропонувала
Печальки.нет• 04 октября 2014
якщо дитина прописана, то дитину не можуть виселити без реэстрацii в iншому мiсцi, мати маэ право проживати з своэю дитиною