Аноним• 28 января 2013

Ваші відгуки стосовно універсального килима для дітей.

Аноним• 28 января 2013
Шо цЭ?

автор Аноним • 28 января 2013
Ответ дляАноним
Шо цЭ?
я запитую відгуки тих хто придбав цю річ а не тих хто навіть незнає що це)

це універсальний коврик
Аноним• 28 января 2013
Ответ дляАноним

це універсальний коврик
Удалено администрацией
Аноним• 28 января 2013
Ответ дляАноним

це універсальний коврик
А что сложно ответить?
GabRiel• 28 января 2013
Ответ дляАноним

це універсальний коврик
то есть поинтересоваться нельзя?))
я вот такого тоже не видела, с удовольствием постою послушаю. С Вашего позволения
Аноним• 28 января 2013
Ответ дляАноним
А что сложно ответить?
ну базарных хамов везде много, не обращайте внимания
Веселуха Муха• 28 января 2013
два раза собрать конструктор и три машинку покатать - имхо и он на мусору пойдет...
автор Аноним • 28 января 2013
Ответ дляАноним
Удалено администрацией
автор Аноним • 28 января 2013
Ответ дляБуЛя
ви маєте на увазі що він не якісний?

Веселуха Муха• 28 января 2013
Ответ дляАноним
ви маєте на увазі що він не якісний?
ну почему...
просто он может быть не настолько хорош в эксплуатации, как описано в описании, сорри за тавтологию.
Аноним• 28 января 2013
а зачем темы дублировать?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-64278
Аноним• 28 января 2013
Ответ дляАноним
Удалено администрацией
Аноним• 28 января 2013
якщо я не помиляюсь, це коврик щоб малювати водою
Аноним• 28 января 2013
блин....я такая крутая.....вот вещь (хрен знает что) так Вы, тупые курицы, которые даже не знаете что ЭТО, валите мимо и даже не смейте спрашивать что это за чудо из чудес...... фууу
Аноним• 28 января 2013
Ответ дляАноним
Удалено администрацией
Аноним• 28 января 2013
Ответ дляАноним

це універсальний коврик
Удалено администрацией
автор Аноним • 28 января 2013
Ответ дляАноним
Удалено администрацией
Gannuse4ka• 28 января 2013
Ну, блин, поговорили Очень информативная темка
Аноним• 28 января 2013
він дуже добре розвиває дитячу фантазію, моторику і координацію рухів, а для мам у яких дітки до 3-х років, це запорука спокою, бо не кожен в такому віці дозволяє дитині малювати фарбами чи фломастирами, знаю по власному досвіді, бо в нас були і дивани і стіни розмальовані, а тут малюєш спеціальним олівчиком, який на іншій поверхні не залишить ніякого сліду, і малюнок за кілька хвилин зникає і знову у вас чиста поверхня щоб малювати, дитині це дуже цікаво, як фокус)