Дядя Жора• 09 октября 2014
Як вам такі чоботи?
скільки поставити ціну на такі чоботи нові повністю шкіра етикетка 135 євро стоїть ціна 599 грн. і не продаються ціна маленька (думають що підробка) чи навпаки висока чи модель не актуальна
Безпринципная• 09 октября 2014
Цена нормальная, только мало людей понимают такой стиль, может через время и продадутся, когда до наших дойдут веяния моды;) очень часто бывает такая ситуация только сто привезенная вещь модная у нас совсем не понимается, а через время 1-2 года прямо на перелом все готовы купить.
Дядя Жора
• 09 октября 2014
але ж чоботи фірмові Італія і Португалія це ж не Китай і ціна низька, думаю чи міняти на інші чи все таки чекають на свого клієнта
Вареный лук• 09 октября 2014
Ответ дляДядя Жора
не факт
Дядя Жора
• 09 октября 2014
Ответ дляБезпринципная
дякую за комент а то мені супер під джинси те що треба casual стиль я думала актуальний я сама такий ношу ясненько просто треба людину яка розуміє:))))
Дядя Жора
• 09 октября 2014
Ответ дляВареный лук
не факт
чому не факт знаю що продаю товар фірмлвий стокови оргінальний продажі в мене хороші просто саме за ці модел питаю чому стоять вже 3-ий тиждень
Птица Говоруша• 09 октября 2014
Ответ дляБезпринципная
це точно... Колись була в Данії,мені дуже подобався стиль молодих дівчат. Приїхала розказую своїй племінниці, що одягайся так і так, буде стильно, модно, гарно. Вона мене зафукала. Аж приблизно через 2 роки,в Україні майже вся молодь стала одягатися в такому стилі.
Дядя Жора
• 09 октября 2014
тут більшість з Києва дівчата сидять тому і брала бо думала що в Києві доганяють:) такі речі, дякую за поради:)))
Файна цьоця• 09 октября 2014
Ответ дляДядя Жора
а який розмір обох пар?
Мишка-шалунишка• 09 октября 2014
Ответ дляДядя Жора
Найдите фото с образами в такой обуви и поставьте в объявы - быстрее продадутся.
Дядя Жора
• 09 октября 2014
Ответ дляМао_Мяо
как сказал бы мой муж ’фуфло’, извините если что)
а де ви і яке купуєте взуття бо таке як на фото в магазині але в коробці коштує від 1500 грн.
Мишка-шалунишка• 09 октября 2014
Ответ дляДядя Жора
про образи дякую за підкзку
А, кста, какой размер и только на узкую ножку?
Дядя Жора
• 09 октября 2014
перші більше до широї ніжки 24,5 см устілка на 37,5-38 р. другіна 38 р. на стандартну ніжку повнота регулюється
Мао_Мяо• 09 октября 2014
Ответ дляДядя Жора
беру не на один сезон прошлой осенью кеды взяла кафе ноир(италия)моя любимая марка),в этом году сапоги хочу взять тоска блу,а вы всетаки обиделись
Дядя Жора
• 09 октября 2014
Ответ дляМао_Мяо
та ні не образилась, не в моєму стилі, але по фото, як на мене, видно що не фуфло я теж дешеве взуття не ношу і трішки розбираюсь:))))
Мао_Мяо• 09 октября 2014
Ответ дляДядя Жора
ну может на фото не очень а в реале все даже хорошо,сделайте хорошее фото на фоне и макро семку что бы структуру кожи,шовчики и.т.д быстро продадите
Дядя Жора
• 09 октября 2014
Ответ дляМао_Мяо
ок дякую
Мишка-шалунишка• 09 октября 2014
Ответ дляДядя Жора
Маленькие)