Healthy Style Z• 10 октября 2014

Объясните, никак не пойму

Кличко не собирается в Раду, а зачем баллотироваться туда ?
Объясните мне дурочке в чем прикол?

Мер Києва Віталій Кличко не збирається залишати свою посаду заради депутатського мандату.

Про це він заявив в інтерв´ю 5 каналу в п´ятницю ввечері.

"В жодному разі", - так відповів Кличко на запитання про те, чи піде він працювати у Верховну Раду у випадку обрання депутатом.

Він також висловив думку, що участь депутатів Києвради у парламентській виборчій кампанії погано впливає на їхню роботу.

"Тому що більше половини часу засідань Київради ті, хто йдуть до Верховної Ради, на жаль, намагаються не вирішити проблеми киян, а піаритися, звернути на себе увагу", - пояснив Кличко.

Як відомо, Кличко балотується до Ради у списку Блоку Петра Порошенка.
Прокопенко• 10 октября 2014
еще не все в Киеве продал, кто с такого трона сам уйдет?
Тенюшка• 10 октября 2014
Вы ещё не оставили попыток его понять? Бросьте, пустая трата времени.
автор Лохматый модник • 10 октября 2014
Ответ дляТенюшка
просто не пойму то ли я чего-то не понимаю, то ли нас совсем уже за дебилов держат
автор Лохматый модник • 10 октября 2014
ааа, все поняла, перечитала фразу : Мер Києва Віталій Кличко не збирається залишати свою посаду заради депутатського мандату.
я решила что он в раду не пойдет, а он просто не будет бросать мерское кресло :))
одним попом, как говорится на 2 стула....
:(