Капитанша• 11 октября 2014

Kamik Tickle

Підкажіть будь ласка! Одна ніжка трохи менше 14,5 см, інша 14,7( важко заміряти, дитина підгибає пальчики і виривається) , який розмір Kamik Tickle підійде - 9 чи 10.
На 9 продавець пише, що валянок на зовнішній стороні від шва до шва 16 см.
А 10 розмір - 16,2 зовні.
На Амазоні у деяких відгуках читала, що вони реально маломірять на розмір ???
У нас ще високий підйом.
Підкажіть, хто зіштовхувався, або точно знає по цій марці і моделі, бо вже один "проліт" на 18 см маю в шафі)
НаКаВыкусиКа• 11 октября 2014
У меня так же- 14 см ножка, а какой размер нужен? И нужны ли те валянки? Говорят детям в них неудобно

автор Капитанша • 11 октября 2014
мені потрібні дуже теплі, якщо дитинка не мерзлюча, то можна й без валянка. а по відгуках - найтеплішими мені здались з цієї опери ( каміки, коламбія, сорел, тундра).
фан L.O.S.T.• 11 октября 2014
дітям в них зручно. з валяночком точно ніжка незмерзне. я сорел взяла малій теж з валяночком (та вони трішки важчі за камік)
автор Капитанша • 11 октября 2014
Ответ дляфан L.O.S.T.
да, але в мене саме з розмірами біда( в різних місцях різні заміри))) не знаю, який розмір на ніжку 14,5 см брати.

а Kamik Tickle4 i Kamik Tickle7 - це різні моделі?
Лапка• 11 октября 2014
Мне девочка писала что можна обратиться в Чат на сайте и они точно измеряют стельку.
Иванка Бур• 11 октября 2014
я бы брала 16,2, это же внешний размер, еще уберите пару миллиметров и получите запас около 1,2 см, брать запас меньше 1 см смысла нет, может к концу зимы быть тесно в них.
автор Капитанша • 11 октября 2014
Ответ дляЛапка
на амазон?
Лапка• 11 октября 2014
Ответ дляКапитанша
на амазон?
На амазон не знаю.Сорри не внимательно читала.
Кисельная барышня• 11 октября 2014
я в прошлом году их продавала, могу сказать по бОльшим размерам-
размер 11 -стелька внутр.валенка 17,8 см,12р. - 18,5см , 13-19,5см.
может эта инфа вам поможет

lunabella• 11 октября 2014
на вашу ногу 10-ка будет велика. Они там все неправильно пишут.

9 продавец пишет от шва до шва т.е. от края до края валенка или от внутренних швов?
Мы на вашу длину ноги вообще 8ку носили, только коламбию. Ноги тоже разные.
автор Капитанша • 11 октября 2014
9-ка, дівчина писала , 16 см довжина устілки від зовнішнього шовчика до шовчика, але потім написала, що переміряла і вийшло 16,5 см каже, що сама в шоці..
тут хоч на карти кидати
автор Капитанша • 11 октября 2014
Ответ дляlunabella

виходить, що 10 розмір 16,2 см менший , ніж 9 - 16,5 см
розмір видно на підошві, якщо що)
Плету интриги• 11 октября 2014
Не покупайте обувь с во съемным валеночком ни в коем случае. В такой обуви между ботинком и валеночком собирается конденсат и ноги моментально становятся мокрыми и ледяными.
lunabella• 11 октября 2014
Ответ дляКапитанша
розмір видно на підошві, якщо що)
ну не поленитесь, посмотрите что пишут по разням моделям, которые уже б/у или новые в продаже:
https://www.kidstaff.com.ua/tema-10974640.html как раз модель ваша

https://www.kidstaff.com.ua/tema-10963316.html

https://www.kidstaff.com.ua/search.php?mode=search...
lunabella• 11 октября 2014
вот еще :
https://www.kidstaff.com.ua/tema-10941038.html
автор Капитанша • 11 октября 2014
Ответ дляПлету интриги
а які тоді? щоб і на морози, на 0, і на сльоту?
я вже місяць! вибираю дитині взуття) воно мені вже сниться)))))
lunabella• 11 октября 2014
https://www.kidstaff.com.ua/tema-10925966.html * 9 размер
автор Капитанша • 11 октября 2014
Ответ дляlunabella
вот еще :
я читала) вже 2 ночі.. моделі ж то різні. як зрозуміла , тікл4 і тікл 7 - різні моделі, тому 9 однієї більша за 10 іншої.
Кисельная барышня• 11 октября 2014
Ответ дляПлету интриги
не пишите бред. НИ РАЗУ ни в камиках, ни в коламбии не была мокрой нога у ребенка. конденсат собирается с внешней стороны валенка,нога остается сухой -для этого он просушивается после улицы

lunabella• 11 октября 2014
Ответ дляКапитанша
ну думайте, на слякоть обычно берут другого плана.
А кстати, я покупала маме камик - они торговала на рынке, так вот: ноги замерзали, -32-40 это рассчитано на движение в них, если стоят - но и в таких ноги замерзнут.
Себе я покупала тоже, на гололед или просто если подморозит - как на коньках(((( Не беру больше.
автор Капитанша • 11 октября 2014
Ответ дляlunabella
до речі, оцю модель, що ви тільки що кинули в 2 екземплярах - і там і там пише що валянок 16 см,хоч один 8 розмір, а інший 9, це я її збираюся купити, тільки в іншому місці!) так от, саме 9-ку точнісінько таку дівчина наміряла 16, 5 см. як тут не чокнутися?